تعداد بازدید : ۶۲۰
کد خبر : ۲۱۷۲۸۳
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
گروه سرمایه گذاری رنا در یک نگاه
 
*شرکت سرمایه گذاری رنا (سهامی عام) در سال ۱۳۵۵ تاسیس و مرکز اصلی شرکت دراستان تهران بوده و این شرکت در سال ۱۳۷۴در بورس و اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است.

* موضوع فعالیت اصلی شرکت رنا سرمایه گذاری و مشارکت در شرکت‌ها و واحد‌های تولیدی و خرید و فروش سهام شرکت‌های خودرویی و ... است. 

*شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا به عنوان یکی از ۴۹ شرکت قطعی واگذار شده به طرح توزیع سهام عدالت است که ۲% از‏ سهام آن متعلق به مشمولین سهام عدالت می‌باشد.

*سود تقسیم شده در مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا برای عملکرد سال مالی ۱۳۹۶ متعلق به مشمولین سهام عدالت مبلغ ۴ میلیارد ریال بوده است.

*مجمع عمومی مربوط به عملکرد سال مالی ۱۳۹۷ شرکت رنا برگزار و در مجمع یاد شده مبلغ ۱۰ ریال سود به ازاء هر سهم تقسیم شد که سهم مشمولین سهام عدالت از سود یاد شده مبلغ ۲ میلیارد ریال گردید.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.