تعداد بازدید : ۲۷۳
کد خبر : ۲۱۷۲۸۹
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵

شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو در یک نگاه

به گزارش بورس‌نیوز، شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو (سهامی عام) در خرداد ماه ١٣٧١ تاسیس و مرکز اصلی آن در شهرستان یزد بوده و در تاریخ ۱۳۸۲/۰۷/۱۲ وارد بورس و اوراق بهادار شده است.

* موضوع فعالیت اصلی شرکت اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معادن سنگ آهن و تولید کنسانتره، گندله، سنگ آهن دانه بندی شده و تولید محصولات فولادی و ... است.

*شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو به عنوان یکی از ۴۹ شرکت قطعی واگذار شده به طرح توزیع سهام عدالت است و ۲۱% از سهام آن متعلق به مشمولین سهام عدالت می‌باشد.

*سود تقسیم شده در مجمع عمومی شرکت چادر ملو برای عملکرد سال مالی ۱۳۹۶ متعلق به مشمولین سهام عدالت مبلغ ۲۲۹ میلیارد تومان بوده است.

*مجمع عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو برای عملکرد سال مالی ۱۳۹۷ برگزار و مبلغ ۷۰ تومان سود به ازاء هر سهم تقسیم شد که سهم مشمولین سهام عدالت از سود یاد شده مبلغ ۴۸۵ میلیارد تومان گردید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: