تعداد بازدید : ۵۴۷
کد خبر : ۲۱۷۵۹۳
عملکرد این بیمه‌ای در فروردین‌ماه زیر ذره‌بین رفت؛
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
در بخش خسارت‌های پرداختی، طی یک ماه گذشته مبلغ خسارت پرداختی این شرکت به ۸۸۹ میلیارد ریال رسیده که ۴۷۷ میلیارد ریال آن در بخش ثالث و ۱۶۶ میلیارد ریال از خسارت‌های پرداختی در بخش درمان بوده است.

رشد حق بیمه صادره در سال ۱۳۹۸

 

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت بیمه پارسیان بر اساس گزارش عملکرد فروردین ماه این شرکت، حق بیمه یک هزار و ۱۴۹ میلیارد ریالی را صادر کرد.

در حالی که در ماه‌های گذشته حق بیمه بخش درمان یکی از مهم‌ترین رشته‌های بیمه‌ای این شرکت محسوب می‌شد، اما در ماه جاری و با توجه به تعطیلات ناشی از عید نوروز و قرنطینه‌های اعمال شده به دلیل شیوع ویروس کرونا، شاهد کاهش سنگین صدور بیمه نامه‌های بخش درمان در این شرکت بوده‌ایم.

در فروردین ماه تقریبا نیمی از بیمه نامه‌های صادر شده مربوط به بخش ثالت، ۱۵درصد بخش زندگی و ۱۲درصد بخش بدنه خودرو بوده است.

همچنین در بخش خسارت‌های پرداختی، طی یک ماه گذشته مبلغ خسارت پرداختی این شرکت به ۸۸۹میلیارد ریال رسیده که ۴۷۷میلیارد ریال آن در بخش ثالث و ۱۶۶میلیارد ریال از خسارت‌های پرداختی در بخش درمان بوده است.

همچنین در سال۱۳۹۸ و بر اساس گزارش عملکرد اسفند ماه شرکت، کل حق بیمه نامه‌های صادره شامل بیمه نامه‌های اتکایی قبولی به بیش از ۲۸هزار و ۲۷۹میلیارد ریال رسیده و خسارت‌های پرداختی نیز به ۱۵هزار و ۱۰۲میلیارد ریال رسیده است.

حق بیمه‌های صادر شده نسبت به سال ۹۷ افزایش در حدود ۴۰ درصدی را نشان می‌دهد. در حالی که خسارت‌های پرداختی کمتر از ۱۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

در جدول زیر روند صدور حق بیمه نامه در ۶ ماه گذشته به همراه اقلام مقایسه‌ای سال گذشته ارائه شده است.

رشد حق بیمه صادره در سال ۱۳۹۸

رشد حق بیمه صادره در سال ۱۳۹۸

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.