تعداد بازدید : ۸۸۶
کد خبر : ۲۱۷۶۰۱
آخرین پرتفوی این شرکت سرمایه‌گذاری بررسی شد؛
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
بهای تمام شده پرتفوی غیربورسی شرکت بدون تغییر نسبت به ماه گذشته معادل ۱.۸۶۶ میلیارد ریال بوده است.

سهم بالای


به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند بر اساس آخرین صورت وضعیت پرتفوی اعلام شده توسط این شرکت، مازاد ارزش بازار پرتفوی بورسی خود را به بیش از ۴۷ هزار و ۱۷۰ میلیارد ریال رسانده است.

جمع ارزش پرتفوی بورسی این شرکت در پایان فروردین ماه به ۵۱ هزار میلیارد ریال رسیده که با توجه به رشد محسوس قیمت‌ها در دو هفته گذشته، به نظر می‌رسد که ارزش پرتفوی بورسی شرکت به ۷۰ هزار میلیارد ریال نیز رسیده باشد.

نگاهی به زیرمجموعه‌های این سرمایه‌گذار

صنایع شیمیایی ایران با ۲۹.۵۳ درصد مالکیت در پایان فروردین ماه و ثبت ارزش بازار ۴۱ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریالی، بیش از ۸۴ درصد از کل ارزش پرتفوی بورسی این شرکت را به خود اختصاص داده است.

به این ترتیب، مشاهده می‌شود که تغییرات قیمتی سهام این شرکت سهم بسیار بالایی در محاسبه ان‌ای وی شرکت آتیه دماوند ایفا می‌کند.

لازم به ذکر است، در حال حاضر و با توجه به رشد نزدیک به ۵۰ درصدی قیمت سهام صنایع شیمیایی ایران، ارزش بازار سهام این شرکت با توجه به مالکیت فعلی آتیه دماوند که ۲۹.۰۷ درصد بوده به ۶۴ هزار و ۶۴۲ میلیارد ریال رسیده و کل ارزش بازار سهام شرکت آتیه دماوند در حال حاضر کمتر از ۵۴ هزار میلیارد ریال که نشان دهنده پتانسیل رشد ارزش بازار "وآتی" در روز‌های پیش رو خواهد بود.

سهم بالای

از دیگر زیرمجموعه‌های بورسی مهم این شرکت می‌توان به مالکیت ۱۲ درصدی شرکت لیزینگ صنعت و معدن و ۴ درصدی آتیه داده پرداز در پایان فروردین ماه اشاره کرد.

همچنین بهای تمام شده پرتفوی غیربورسی شرکت بدون تغییر نسبت به ماه گذشته معادل ۱.۸۶۶ میلیارد ریال بوده است.

بر اساس صورت‌های مالی سه ماهه منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۸، سود خالص هر سهم در این مدت معادل ۲۵ ریال به ازای هر سهم محقق و شناسایی شده و با توجه به ماهیت سرمایه گذاری شرکت، بخش عمده‌ای از سود شرکت در سه ماهه پایانی محقق می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.