کد خبر : ۲۱۷۶۰۱
آخرین پرتفوی این شرکت سرمایه‌گذاری بررسی شد؛
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
بهای تمام شده پرتفوی غیربورسی شرکت بدون تغییر نسبت به ماه گذشته معادل ۱.۸۶۶ میلیارد ریال بوده است.

سهم بالای


به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند بر اساس آخرین صورت وضعیت پرتفوی اعلام شده توسط این شرکت، مازاد ارزش بازار پرتفوی بورسی خود را به بیش از ۴۷ هزار و ۱۷۰ میلیارد ریال رسانده است.

جمع ارزش پرتفوی بورسی این شرکت در پایان فروردین ماه به ۵۱ هزار میلیارد ریال رسیده که با توجه به رشد محسوس قیمت‌ها در دو هفته گذشته، به نظر می‌رسد که ارزش پرتفوی بورسی شرکت به ۷۰ هزار میلیارد ریال نیز رسیده باشد.

نگاهی به زیرمجموعه‌های این سرمایه‌گذار

صنایع شیمیایی ایران با ۲۹.۵۳ درصد مالکیت در پایان فروردین ماه و ثبت ارزش بازار ۴۱ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریالی، بیش از ۸۴ درصد از کل ارزش پرتفوی بورسی این شرکت را به خود اختصاص داده است.

به این ترتیب، مشاهده می‌شود که تغییرات قیمتی سهام این شرکت سهم بسیار بالایی در محاسبه ان‌ای وی شرکت آتیه دماوند ایفا می‌کند.

لازم به ذکر است، در حال حاضر و با توجه به رشد نزدیک به ۵۰ درصدی قیمت سهام صنایع شیمیایی ایران، ارزش بازار سهام این شرکت با توجه به مالکیت فعلی آتیه دماوند که ۲۹.۰۷ درصد بوده به ۶۴ هزار و ۶۴۲ میلیارد ریال رسیده و کل ارزش بازار سهام شرکت آتیه دماوند در حال حاضر کمتر از ۵۴ هزار میلیارد ریال که نشان دهنده پتانسیل رشد ارزش بازار "وآتی" در روز‌های پیش رو خواهد بود.

سهم بالای

از دیگر زیرمجموعه‌های بورسی مهم این شرکت می‌توان به مالکیت ۱۲ درصدی شرکت لیزینگ صنعت و معدن و ۴ درصدی آتیه داده پرداز در پایان فروردین ماه اشاره کرد.

همچنین بهای تمام شده پرتفوی غیربورسی شرکت بدون تغییر نسبت به ماه گذشته معادل ۱.۸۶۶ میلیارد ریال بوده است.

بر اساس صورت‌های مالی سه ماهه منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۸، سود خالص هر سهم در این مدت معادل ۲۵ ریال به ازای هر سهم محقق و شناسایی شده و با توجه به ماهیت سرمایه گذاری شرکت، بخش عمده‌ای از سود شرکت در سه ماهه پایانی محقق می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران " سکرد " در مجمع تصمیم گرفتند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سیمان کردستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴برگزار شد.
افزایش سرمایه موضوع مجمع

افزایش سرمایه موضوع مجمع "لوتوس"

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ برگزار می‌شود.

" ثنور " اواخر مهرماه به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری کوه نور در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ برگزار می‌شود.

" شخارک" آماده پرداخت شد

شرکت پتروشیمی خارک زمان پرداخت سود به سهامدارانش را معین کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: