کد خبر : ۲۱۷۷۱۹
سهم بازارگردانی این تامین سرمایه به ۲۰درصد رسید؛
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
سهم از بازار این تامین سرمایه از خدمات تعهد پذیره نویسی اوراق بدهی و سهام معادل ۲۴ درصد و سهم از بازار بازارگردانی نیز ۲۰ درصد بوده است.

رشد ۹۲ درصدی سودآوری

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت تامین سرمایه ملت در سال گذشته و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی نشده موفق به کسب سود خالص ۴.۰۸۵ میلیارد ریالی شده و این سود که معادل ۵۸۴ ریال به ازای هر سهم بوده نسبت به سال ۹۷ بیش از ۹۲ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

جمع کل درامد‌های عملیاتی محقق شده این شرکت فعال در حوزه تامین مالی و خدمات مالی کشور به ۴ هزار و ۶۴۴ میلیارد ریال رسیده وبخش عمده این درآمد‌ها شامل ۱.۲۰۱ میلیارد ریال درآمد تعهد پذیره نویسی و تعهد خرید سهام، ۲.۴۸۶ میلیارد ریال بابت بازارگردانی و سود اوراق و ۷۸۴ میلیارد ریال نیز بابت درآمد مدیریت صندوق‌های سرمایه گذاری بوده است.

رشد ۹۲ درصدی سودآوری

سهم از بازار این تامین سرمایه از خدمات تعهد پذیره نویسی اوراق بدهی و سهام معادل ۲۴ درصد و سهم از بازار بازارگردانی نیز ۲۰ درصد بوده است.

همچنین این تامین سرمایه مدیریت صندوق‌های اوج ملت، اندخته ملت، آتیه ملت، افق ملت و بازارگردانی اختصاصی ملت را بر عهده دارد.

جمع اوراق بدهی تحت بازارگردانی این تامین سرمایه معادل ۵۳ هزار میلیارد ریال است.

همچنین این تامین سرمایه مالکیت ۵۱ درصد از سهام شرکت کارگزاری بانک ملت را بر عهده دارد. سود خالص این شرکت کارگزاری در سال ۹۸ به ۵۲۰ میلیارد ریال رسیده که نسبت به سال ۹۷ رشد بیش از ۲۰۰ درصدی را نشان می‌دهد.

مصطفی مقیمیان
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۹
آموزش رایگان بورس
جهت‌ تازه واردان بورس
Boursamooz100
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: