تعداد بازدید : ۸۴۷
کد خبر : ۲۱۷۷۱۹
سهم بازارگردانی این تامین سرمایه به ۲۰درصد رسید؛
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
سهم از بازار این تامین سرمایه از خدمات تعهد پذیره نویسی اوراق بدهی و سهام معادل ۲۴ درصد و سهم از بازار بازارگردانی نیز ۲۰ درصد بوده است.

رشد ۹۲ درصدی سودآوری

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت تامین سرمایه ملت در سال گذشته و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی نشده موفق به کسب سود خالص ۴.۰۸۵ میلیارد ریالی شده و این سود که معادل ۵۸۴ ریال به ازای هر سهم بوده نسبت به سال ۹۷ بیش از ۹۲ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

جمع کل درامد‌های عملیاتی محقق شده این شرکت فعال در حوزه تامین مالی و خدمات مالی کشور به ۴ هزار و ۶۴۴ میلیارد ریال رسیده وبخش عمده این درآمد‌ها شامل ۱.۲۰۱ میلیارد ریال درآمد تعهد پذیره نویسی و تعهد خرید سهام، ۲.۴۸۶ میلیارد ریال بابت بازارگردانی و سود اوراق و ۷۸۴ میلیارد ریال نیز بابت درآمد مدیریت صندوق‌های سرمایه گذاری بوده است.

رشد ۹۲ درصدی سودآوری

سهم از بازار این تامین سرمایه از خدمات تعهد پذیره نویسی اوراق بدهی و سهام معادل ۲۴ درصد و سهم از بازار بازارگردانی نیز ۲۰ درصد بوده است.

همچنین این تامین سرمایه مدیریت صندوق‌های اوج ملت، اندخته ملت، آتیه ملت، افق ملت و بازارگردانی اختصاصی ملت را بر عهده دارد.

جمع اوراق بدهی تحت بازارگردانی این تامین سرمایه معادل ۵۳ هزار میلیارد ریال است.

همچنین این تامین سرمایه مالکیت ۵۱ درصد از سهام شرکت کارگزاری بانک ملت را بر عهده دارد. سود خالص این شرکت کارگزاری در سال ۹۸ به ۵۲۰ میلیارد ریال رسیده که نسبت به سال ۹۷ رشد بیش از ۲۰۰ درصدی را نشان می‌دهد.

مصطفی مقیمیان
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۹
آموزش رایگان بورس
جهت‌ تازه واردان بورس
Boursamooz100
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.