تعداد بازدید : ۳۴۹
کد خبر : ۲۱۸۰۳۳
خبری از یک اتفاق تازه: 
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۵
بزرگترین خرده فروشی آنلاین کشور (دیجی کالا) اقدام به سرمایه گذاری بر شبکه اجتماعی خرید و فروش اینترنتی لباس (کمدا) کرد.
 
سرمایه گذاری
 
 
به گزارش بورس نیوز ، امیرحسن موسوی، مدیر روابط عمومی دیجی کالا دراین رابطه اظهار کرد: امکان بیان جزییات این سرمایه گذاری وجود نداشته، اما این سرمایه گذاری در ازای بخشی از سهام کمدا صورت گرفته است.

وی تاکید کرد:این سرمایه گذاری به معنی خرید یا ادغام کمدا با تیم دیجی کاالا نبوده و کمدا مانند گذشته به طور مستقل و با تیم و مدیریت پیشین خود به فعالیت ادامه می‌دهد. 

موسوی ضمن بیان اینکه دیجی کالا به طور پیوسته به دنبال تجربه خوشایند خرید برای مشتریان خود بوده اضافه کرد: دیجی کالا به دنبال تثبیت این تجربه خوشایند برای مشتریان خود است و در سرمایه گذاری‌های اخیر خود بر فیدیبو یا راه اندازی دیجی پی نیز همین هدف را دنبال می‌کند. کمدا به دلیل موفق بودن در حوزه social commerce انتخاب دیجی کالا بوده است.

همچنین ثنا خالصی، مدیر و بنیان گذار کمدا از تغییرات سرمایه‌گذران پیشین در این شرکت خبر داد و گفت: در راستای این سرمایه‌گذاری، مجموعه اسمارتاپ نیز از ترکیب سهامداری شرکت کمدا خارج شد و دیجی‌کالا قسمتی از سهام کمدا را خواهد داشت. 

بنا بر اظهارات خالصی، کمدا در جهت افزایش سرعت رشد ، توسعه تیم و پیاده سازی ایده‌ها سرمایه گذاری از سوی دیجی کالا را پذیرفت.
 
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.