کد خبر : ۲۱۸۰۳۳
خبری از یک اتفاق تازه: 
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۵
بزرگترین خرده فروشی آنلاین کشور (دیجی کالا) اقدام به سرمایه گذاری بر شبکه اجتماعی خرید و فروش اینترنتی لباس (کمدا) کرد.
 
سرمایه گذاری
 
 
به گزارش بورس نیوز ، امیرحسن موسوی، مدیر روابط عمومی دیجی کالا دراین رابطه اظهار کرد: امکان بیان جزییات این سرمایه گذاری وجود نداشته، اما این سرمایه گذاری در ازای بخشی از سهام کمدا صورت گرفته است.

وی تاکید کرد:این سرمایه گذاری به معنی خرید یا ادغام کمدا با تیم دیجی کاالا نبوده و کمدا مانند گذشته به طور مستقل و با تیم و مدیریت پیشین خود به فعالیت ادامه می‌دهد. 

موسوی ضمن بیان اینکه دیجی کالا به طور پیوسته به دنبال تجربه خوشایند خرید برای مشتریان خود بوده اضافه کرد: دیجی کالا به دنبال تثبیت این تجربه خوشایند برای مشتریان خود است و در سرمایه گذاری‌های اخیر خود بر فیدیبو یا راه اندازی دیجی پی نیز همین هدف را دنبال می‌کند. کمدا به دلیل موفق بودن در حوزه social commerce انتخاب دیجی کالا بوده است.

همچنین ثنا خالصی، مدیر و بنیان گذار کمدا از تغییرات سرمایه‌گذران پیشین در این شرکت خبر داد و گفت: در راستای این سرمایه‌گذاری، مجموعه اسمارتاپ نیز از ترکیب سهامداری شرکت کمدا خارج شد و دیجی‌کالا قسمتی از سهام کمدا را خواهد داشت. 

بنا بر اظهارات خالصی، کمدا در جهت افزایش سرعت رشد ، توسعه تیم و پیاده سازی ایده‌ها سرمایه گذاری از سوی دیجی کالا را پذیرفت.
 
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: