تعداد بازدید : ۲۷۷۷
کد خبر : ۲۱۸۲۶۳
کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز:
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
در شرایطی هستیم که ارزش ذاتی و ارزش روز شرکت‌ها در دوره اصلاح قیمت به سر برده و مواردی، چون رسیدن به پایان ماه و تسویه شبکه کارگزاری اعتباری در درجه اهمیت کمتری قرار گرفته است.  
 
 
فردین آقابزرگی مدیرعامل کارگزاری بانک دی در بررسی بازار سرمایه به بورس‌نیوز گفت: به اصلاح در بازار به صورت ذاتی  و نقطه اشباع از لحاظ افزایش سطح عمومی قیمت ها بسیار نزدیک هستیم. 

وی ادامه داد: میزان عرضه سهام با قابلیت واگذاری و ورود نقدینگی دچار عدم تناسب شده و از سویی دیگر با رسیدن سایر بازارها به نقطه بدون تحرک و بدون افزایش قیمت( به جز بازار خودرو) در جایگاهی قرار گرفته‌ایم که انباشتگی بیش از حد بازار سرمایه موجب تشویق خروج نقدینگی به سایر بازارها شده است. 

این کارشناس بازار سرمایه خاطر نشان کرد: این جزو مواردی است که می بایست دست اندرکارانی که به ورود نقدینگی و نشاط و رونق بازار سرمایه اشاره داشتند به حد و تناسبات بازار نیز توجه می کردند.

وی افزود: در شرایطی هستیم که ارزش ذاتی و ارزش روز شرکت ها در دوره اصلاح قیمت به سر برده و مواردی چون رسیدن به پایان ماه و تسویه شبکه کارگزاری اعتباری در درجه اهمیت کمتری قرار گرفته است. 

آقابزرگی در پاپان اظهار کرد: موضوع اصلی افزایش قابل توجه سطح عمومی به قیمت هاست که به مرور زمان شاهد نظام اصلاح در بازار سرمایه هستیم و خواهیم بود. 
فردوسی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
14 میلیارد سهم خریدار را درنماد خساپاحذف کردن..!!
الان این 241 میلیون سهم را چه کسانی خریدن؟
یعنی باور کنیم ژن های خوک خریدار نیستند؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.