کد خبر : ۲۱۹۰۵۵
ساعت پنج و نیم عصر؛
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم ‌نگاهی دارد به دمیدن حباب سکه و ‌به‌گردن انداختن گرانی بر بورسی‌ها تا رونمایی از تندیس سلطان جاده مخصوص.

 

قاب خاطرات گواهی سپرده سکه

به گزارش بورس نیوز، گواهی سپرده سکه را باید به دیوار قاب کرد، شاید هم دیوار خاطرات؛ سخنگوی راه‌پله‌ها از مجمعی خبر آورده که گفتند مگر می‌شود نرخ طلا و ارز افزایشی باشد و اوضاع سکه، سکه نشود!!! بیاید نرخ سکه را به روی حباب ببریم و درآن آنقدر بدمیم و با هر افزایش قیمتی در هر بازاری، سرمست از پیروزی رشد نرخ سکه شویم.
آنقدر در حباب قیمت سکه دمیدند که فعالان بازار سکه فریادشان به هوا رفت و کاسه و کوزه افزایش قیمت سکه را به گردن بورسی ها انداختند و... حالا امروز سکه ۱ روزه رفاه در بازار سرمایه صف فروش شد و فعالان بازار فیزیکی هم نفسی از سر آسودگی کشیدند. معلوم نیست فروشندگان امروز سکه ۱ روزه رفاه، قرار است چه چیزی بخرند؛ ولی کاش آنها که هر روز بین بازارها سرگردان هستند کمی هم به آرامش روح و روان خود می اندیشیدند و در یک بازار می ماندند و به جای کوچ هر روزه، دانش شان را بالا می بردند. آن وقت حتما سرمایه گذاری، واژه زیباتری بود.

 

تندیس‌سازی دیگر از یک سلطان
در روزی که اقتصاد کشور شاهد تراشیده‌شدن تندیس سلطان خودرو بود، بر تن اهالی فن ترسی رسوخ کرده که ای داد و بیداد؛ نرخ سکه پس از "سلطان سکه" نتوانست از غم او این زمین را تحمل کند و به آسمان‌ها رسید حال نکند که نرخ آسمانی خودرو، فضایی شود.در روزی که سلطان خودرو به اعدام محکوم شد و مدیر عامل اسبق یکی از شرکت های خودروساز هم حکم حبس گرفت، اتفاق عجیبی نبوده زیرا سلطان قیر و سکه و دستگیری مدیرسابق ایرانخودرو را شاهد بوده‌ایم.

 

وقتی سود هر سهم، لاکتوز ندارد
سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که تازه‌وارد بورسی پروتئین با لاکتوز ۳۲۶ریالی را به ازای هر سهم به سهامداران خود تقسیم کرد اما؛ یک‌نکته حائر اهمیت را نباید فراموش کرد، بسیاری از سهامداران در مواقع خرید عرضه‌اولیه تاکنون سهامداران این شیرفروش بوده و شاید سهمی بر نسبت خرید اولیه خود اضافه نکرده باشند، باید دید که آیا سهامداری حاضر بوده که برای دریافت سود کمتر از 50هزار ریال به شعبه بانکی برود یا خیر بنابراین احتمالا یک چند میلیارد تومانی این وسط بلاتکلیف می‌ماند و باید دید مدیران این شرکت اندیشه‌ای دارند یا خیر.

 

دست در دست برای گرانی
لوازم خانگی فروش‌ها به لطف کرونا و البته با کمک فروشگاه‌های اینترنتی نوسان مثبت گرفته‌اند و شیطنت‌هایی قیمتی را انجام دادند تا طرف‌های عرضه‌کننده از آب گل آلود، قزل‌آلا که نه خاویار صید کنند، کاش با هم مهربان تر بودیم....

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
عزیزم یه صفر زیاد گذاشتی کمتراز 5هزار ریال
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
سکه خیلی جالب میخوان ازمزایا و امکانات بورس استفاده کنن و بعد مانند دستمال کاغذی بد از استفاده تمام کاسه کوزه ها رو سر بورس مظلوم بشکنن و بورس تخریب کنن در واقع نمک بخورن نمکدان را بشکنن بسیار تصمیم درستی بود اخراج سکه از بورس بورس جایی باید باشد که اول در بازار خرید وفروش سهام مقدم است باشد
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
۳۵۰ ریال سود به ازای هر سهم

۳۵۰ ریال سود به ازای هر سهم " وسبحان"

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری سبحان در تاریخ برگزار ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ شد.
پرداخت سود

پرداخت سود " وخارزم " از سال آینده

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
تقسیم سود ۷۳ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۳ ریالی در مجمع " حکشتی "

مجمع عمومی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ برگزار شد.

"خموتور" سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: