تعداد بازدید : ۳۹۵
کد خبر : ۲۱۹۱۹۱
مدیرعامل شرکت زیرمجموعه ویتانا مطرح کرد:
۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷
هزینه ارس تیبا پردیس تا مرحله حال حاضر این پروژه را ۶ میلیون یورو بوده که در فاز اول سرمایه‌گذاری، مبلغ ۳۰ میلیون یورو برآورد شده است.  
خرید خطوط ۶ میلیون یورویی در
 
 
رضا نادری، مدیرعامل شرکت ارس تیبا پردیس در گفت‌وگو با بورس نیوز اظهار کرد: این شرکت از زیرمجموعه‌های شرکت ویتانا بوده و به منظور تولید محصولاتی تکمیلی در سبد ویتانا از ابتدای سال جاری شروع به کار کرده است.
 
وی ادامه داد: مراحل ثبت شرکت انجام شده و در حال خرید زمین برای ساخت کارخانه هستیم. 

نادری در توضیح ترکیب سهامداری این شرکت اضافه کرد: ۶۰ درصد به شرکت ویتانا، ۲۰ درصد به شرکت شهدینگام (شرکت مادر ویتانا) و ۲۰ درصد نیز به شرکت شیرین طعم اختصاص دارد.

مدیرعامل شرکت ارس تیبا پردیس هدف از تاسیس این شرکت را تولید محصولاتی دانست که در سبد فعلی ویتانا موجود نبوده و اظهار کرد: این محصولات را آدامس، مارشمارلو، پاستیل، شکلات و آبنبات تشکیل می‌دهند.

وی افزود: با توجه به تجربه پیشین در فاز توسعه شهرک صنعتی کاسپین، به سرعت شروع به کار کرده و تمامی امور از جمله ثبت شرکت، جذب نیرو و استخدام پیمانکار همزمان پیش می‌روند.
 
 
 

نادری به خریداری خطوط از اروپا اشاره و اظهار کرد: به دلیل کرونا نقل و انتقال این خطوط متوقف شده و در اسرع وقت منتقل خواهد شد، همچنین دو خط آدامس از شرکت بوش، یک خط کامل بسته بندی آدامس از شرکت لوش پک آلمان (به مبلغ ۲ میلیون یورو) و یک خط شکلات از شرکت وی اند دی خریداری شده است. 

وی در پایان هزینه تا مرحله حال حاضر این پروژه را ۶ میلیون یورو بیان کرده و برآورد در فاز اول سرمایه گذاری را مبلغ ۳۰ میلیون یورو دانست.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: