تعداد بازدید : ۸۹۱
کد خبر : ۲۱۹۱۹۱
مدیرعامل شرکت زیرمجموعه ویتانا مطرح کرد:
۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷
هزینه ارس تیبا پردیس تا مرحله حال حاضر این پروژه را ۶ میلیون یورو بوده که در فاز اول سرمایه‌گذاری، مبلغ ۳۰ میلیون یورو برآورد شده است.  
خرید خطوط ۶ میلیون یورویی در
 
 
رضا نادری، مدیرعامل شرکت ارس تیبا پردیس در گفت‌وگو با بورس نیوز اظهار کرد: این شرکت از زیرمجموعه‌های شرکت ویتانا بوده و به منظور تولید محصولاتی تکمیلی در سبد ویتانا از ابتدای سال جاری شروع به کار کرده است.
 
وی ادامه داد: مراحل ثبت شرکت انجام شده و در حال خرید زمین برای ساخت کارخانه هستیم. 

نادری در توضیح ترکیب سهامداری این شرکت اضافه کرد: ۶۰ درصد به شرکت ویتانا، ۲۰ درصد به شرکت شهدینگام (شرکت مادر ویتانا) و ۲۰ درصد نیز به شرکت شیرین طعم اختصاص دارد.

مدیرعامل شرکت ارس تیبا پردیس هدف از تاسیس این شرکت را تولید محصولاتی دانست که در سبد فعلی ویتانا موجود نبوده و اظهار کرد: این محصولات را آدامس، مارشمارلو، پاستیل، شکلات و آبنبات تشکیل می‌دهند.

وی افزود: با توجه به تجربه پیشین در فاز توسعه شهرک صنعتی کاسپین، به سرعت شروع به کار کرده و تمامی امور از جمله ثبت شرکت، جذب نیرو و استخدام پیمانکار همزمان پیش می‌روند.
 
 
 

نادری به خریداری خطوط از اروپا اشاره و اظهار کرد: به دلیل کرونا نقل و انتقال این خطوط متوقف شده و در اسرع وقت منتقل خواهد شد، همچنین دو خط آدامس از شرکت بوش، یک خط کامل بسته بندی آدامس از شرکت لوش پک آلمان (به مبلغ ۲ میلیون یورو) و یک خط شکلات از شرکت وی اند دی خریداری شده است. 

وی در پایان هزینه تا مرحله حال حاضر این پروژه را ۶ میلیون یورو بیان کرده و برآورد در فاز اول سرمایه گذاری را مبلغ ۳۰ میلیون یورو دانست.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سرمایه

سرمایه "ددام" فقط ۲۵ درصد افزایش یافت

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "فجر" از ابتدای تیرماه

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان زمان پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.

"ثعتما" سرمایه را ۱۰۰ درصد افزایش داد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری ساختمانی اعتماد گستر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.

"غمینو" ۶۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت صنایع غذایی مینو شرق در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: