تعداد بازدید : ۳۷۴۴
کد خبر : ۲۱۹۳۵۵
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به فشاری که از سوی برخی افراد برای ابطال رای ابطال یک واگذاری وارد می‌شود و رئیسی که تمام تقصیر‌های گرانی را بر گردن نمی‌گیرد!

‌می‌گویند نر است و می‌گوید بدوش

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که فشاری بر هیات داوری ابطال شرکت کشت‌وصنعت پرحاشیه وارد شده تا رای بازگردانده شود حال اینکه چرا می‌خواهند یک شرکت ۱۸۰۰ میلیارد تومانی را به بدهکار بانکی واگذار کنند، جای سوال دارد؟
البته از خاطرمان دور نشده این شرکت گران را با ۱۰۰ میلیارد تومان و یک وام کم‌بهره ۱۰ساله می‌خواستند ذبح کنند.

اخم آقای میرداماد
از سوی دیگر، سخنگوی ما خبری دیگر از بلوار میرداماد آورده که انگاری آقای رئیس با ادامه فعالیت‌های گواهی سپرده کاملا مخالفت کرده و فرموده که مقصر اصلی، بورس است که سکه گران شده و ما که مستقیما سکه را عرضه می‌کردیم این اتفاقات نمی‌افتاد.
آقای رئیس، می‌دانیم که شما قطعا تلاش دارید که سکه را کنترل کنید و نیز می‌دانیم که افسارگسیخته آن را می‌خواهید مهار کنید، اما نمی‌دانیم چرا با سرمایه مردم بازی می‌شود؟

عیدی به سنگینی یک هسته
امروز بازارسرمایه بوی عید می‌داد و گویا اهالی که باید هسته را در تنگ جادوی بورس قرار می‌دادند در مرخصی بین‌التعطیلین قرار داشتند که اصلا موبایل‌شان را پاسخ نمی‌دادند و شاید مکان آن‌ها اصلا آنتن نداشت؛ البته برای آنکه سهامدار ناراحت نشوند نیز چند دقیقه‌ای به بازار پیشکش شد.

ناآشنا‌ها و خمیازه آشنایان
اهالی بازارسرمایه این روز‌ها با چالش‌های فراوانی مواجه شده‌اند که شاید برای تازه‌وارد‌ها کمی ناآشنا باشند اما؛ درست این اتفاقات ریشه در گذشته نیز داشته است، امروز شاید سهامداران ناراحت از گزارش‌های منفی، عرضه‌های حقوقی‌ها، صف‌های فروش برای خرید عرضه‌اولیه و حتی خالی کردن بازار برای ارز و خودرو گرفته تا ...، ولی به‌هرحال سهامداران قدیمی قبلا اتفاقاتی نظیر FATF، انواع اتفاقات تحریم‌ها و برجام، نرخ خوراک، ابطال‌ها و بخور بخور‌های سهم‌ها را دیده‌اند و تنها توصیه بازار، صبوری و سهامداری کردن در بازار سهام است نه آنکه پشت کانال‌های معلوم‌الحال سفته‌بازی کنیم.

شماره معکوس
شمارش معکوس برای رسیدن نفتکش‌های ایرانی به مخازن ونزوئلا به تسبیح افتاده، ولی در پس آن یک اتفاق مهم رخ داده است، عبور نفتکش‌ها با پرچم ایران؛ یادمان نرفته که قبلا پرچم پاناما و بیمه‌های آن مخصوصا سر قضیه سانچی چه داغی بر دلمان گذاشت.

کارشناس.اقتصادی
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۴
سلام.اگر.بازار.بورس.شرکتها.شفاف.سازی.شوند.دارایی.ها.و.بدهی.ها.و.سود.زیان.وتراز.و.بیلان.ماهانه.وسالانه.در.اختیار.سهامداران.قرار.گیرد.تا.سره.از.ناسره.جدا.شوند.شرکتهای.بنیادی.برای.سهامداران.مشخص.شود.و.با.اگاهی.و.مطالعه.....سهام.خریداری.کند.اگر.مشتری.این.اگاهی.را.داشته.باشد....واز.بنیادی.بودن.ویا.حبابی.بودن.شرکتها.مطلع.باشد.کمتر.زیان.میکنند.وبیشتر.سود.میکنند.وهنگام.ریزش.بهر.علت.اگر.شرکتی.بنیادی.باشد.دست.به.فروش.سهام.نمیزند.ودیگر.اینکه.برای.سفته.بازان.و.کد.به.کد.کنندگان.وحقوقی.ها.سقف...خرید.فروش.گذاشته.شود.تا.دلبخواهی.سهم.عرضه.نکند......و.باعث.ریزش.سهام.نشود.وووو.واسلام.
عباسعلی صلواتی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۴
هر مرجعی که در جهت اعتلای تفکر ایرانی باشد مورد احترام است و هر مر جع که دلسوز به حال اقتصاد و رشد و پویایی او باشد مایه تکریم جه اگر سازندگی است باید توسط ایرانیها انجام شودکه بیگانه غم ما ندارد و ظیفه ما استفاده از فر صتها و ظر فیتها برای سازندگی کشور عزیز ما ایرانست موضوع "گرو نا" ثابت کرد ه است که بیگانه غم ما را نمی خورد حتی انها با بیشرمی دانشجویان ما را از کشور شان بیرون کردند و در تامین موادغذایی شهروند درجه 1و2 مطرح کر ده اند باید بکوشیم از جدالهای بین المللی بپر هیزیم و ایران را بسازیم برای امروز و فر دای کشور مان و با تشکر از شما که سر سبیل راه ما شده اید(آمل-صلواتی)
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.