تعداد بازدید : ۵۷۰
کد خبر : ۲۲۰۹۰۶
به دانش‌بنیان‌ها و استارتاپ‌های حوزه دیجیتال تخصیص یافت:
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
وام تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان و با بهره کم به شرکت‌های آسیب دیده از کرونا تخصیص می‌یابد. 
 
اعطای تسهیلات ۵۰۰ میلیون تومانی
 
به گزارش بورس نیوز،مهدی محمدی دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به اعطای وام تا سقف ۵۰۰ میلیون تومانی با بهره کم برای شرکت‌های آسیب دیده از کرونا اشاره و اظهار کرد: شرکت‌های زیست بوم و دانش بنیان در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی باید درخواست خود را ارائه دهند. 

وی ادامه داد: شرکت‌های دانش بنیان توسط صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت خلاق زیست بوم هم از طریق معاونت علمی و فناوری ریاست موردبررسی قرار خواهند گرفت.

محمدی فراخوان حمایت از شرکت‌های آسیب دیده را از اواخر فرودین بیان و عنوان کرد: براساس فراخوان در این کارگروه درخواست شرکت‌های دانش بنیان و خلاق حوزه دیجیتال که نیازمند کمک هستند بررسی شده و تسهیلات در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.

وی بازپرداخت تسهیلات را به مدت ۱۸ تا ۳۶ ماه (با یک دوره تنفس ۶ ماه تا یک سال) اعلام کرد و گفت: شرکت‌های متضرر از بحران کرونا درخواست تسهیلات خود را مستقیما به این ستاد اعلام کرده یا از طریق معاونت سیاست گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست پیگیری کنند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: