تعداد بازدید : ۶۵۷۷
کد خبر : ۲۲۲۲۸۶
معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی گلرنگ در گفتگو با بورس نیوز مطرح کرد: 
۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
 مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کورورش برگزار شد. 
عرضه اولیه
علی ابراهیمی، معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی گلرنگ، با اشاره به عرضه‌های اولیه موفق این گروه و شرکت‌های زیر مجموعه به خبرنگار بورس نیوز گفت: تفکر کلانی در گروه صنعتی گلرنگ وجود دارد که از بنیانگذار این گروه نشأت گرفته است و باید تلاش به گونه‌ای باشد که ارزش افزوده ایجاد شده و این ارزش بین تمامی افرادی که سهیم هستند تقسیم شود. 

وی ادامه داد: دیدگاه گروه طبق تقسیم سود منافع شکل گرفته و برهمین اساس در عرضه‌های اولیه سودبری برای افرادی که سهم شرکت را دارا هستند، برای سودآوری در آینده فراهم شده است. 
 

ابراهیمی به سهام عرضه شده در بورس اشاره و اظهار کرد: خوشبختانه سهم‌های عرضه شده از جمله پاکشو، افق کوروش و پدیده شیمی قرن براساس دیدگاه پیشروی داشته و به زودی شاهد عرضه "صنعت غذایی کورُش " که شرکت غذایی مجموعه است خواهیم بود.
 
معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی گلرنگ در خصوص گسترش فروشگاه‌ها در خارج از کشور عنوان کرد: در کل دنیا فروشگاه‌های زنجیره‌ای درصد بزرگی از بازار کالا‌های تند مصرف (FMCG) را پوشش داده که در برخی کشور‌ها پوششی ۶۰ تا ۸۵ درصدی داشته، اما در ایران این آمار کمتر از ۱۵ درصد ثبت شده که نشان از فرصت زیاد برای گسترش فروشگاه‌های زنجیره‌ای دارد.
 
وی افزود: افق کوروش نیز به عنوان بزرگترین شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای از این فرصت استفاده خواهد کرد تا سهم خوبی از بازار را کسب کند. 

ابراهیمی در پایان برنامه‌های شرکت را نسبت به برنامه ریزی‌های صورت گرفته در حال پیشرفت و رو به جلو دانست و گفت: فرهنگی در مجموعه وجود دارد که اگر جایی فکر کنیم به سقف موفقیت رسیده ایم، پایان کار است به همین دلیل همواره گام‌های بلندتری در پیش رو برنامه ریزی خواهد شد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
سلام
بلاخره افزایش سرمایه کوروش چنددرصد تصویب شد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
امیدواربم قبمت کم سهام ببشتر باشه
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: