تعداد بازدید : ۵۶۶
کد خبر : ۲۲۲۳۸۱
تحلیل هفتگی اونس طلا از ۹ تا ۱۳ تیرماه ۱۳۹۹
۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
با فرض میانگین قیمت دلار در ۱۹۵۰۰ تومان، احتمالا نوسان سکه ۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان تا ۸ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان خواهد بود.

احتمال نوسان سکه تا ۸ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان
به گزارش بورس نیوز، بر آمار مبتلایان به ویروس کرونا هر لحظه افزایش می‌یابد. تنش در خاورمیانه بخاطر درگیری نیابتی ایران و امریکا، تداوم تنش لفظی بین چین و ایالات متحده، ادامه قرنطینه در شهر‌های تجاری، تمایل سرمایه گذاران به کالای زرد را افزایش می‌دهد.

تحلیل کیتکو
سایت کیتکو که هر هفته در نظر سنجی‌های خود انتظارات فعالان خرد و حرفه‌ای را بیان می‌کند این هفته نیز در نظر سنجی خود روند صعودی را برای اونس جهانی طلا در نظر گرفته است.

تحلیل انس طلا
در حال حاضر انس در بالاترین هدف قیمتی هفت سال اخیر خود است. ترس و نگرانی از افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در بازار هر ورز بیشتر می‌شود. اونس طلا از اواسط ماه آگوست ۲۰۱۸ حرکت صعودی را شروع کرد.
این هفته آمار و اخبار اقتصادی امریکا، به احتمال نشان از بهبود وضعیت اقتصادی ایالات متحده خواهند بود، ولی در این میان تداوم اخبار مبتلایان بیشتر به ویروس کرونا هر لحظه می‌تواند خوشبینی سرمایه گذاران را با تردید همراه سازد به همین دلیل علی رغم اصلاح قیمت انس تا ۱۷۳۰، ولی هر لحظه می‌توان انتظار صعود لحظه‌ای Gold تا ۱۸۰۰ دلار را داشت.

تحلیل سکه در ایران
ظاهرا دو رئیس جمهور حسن روحانی و دانالد ترامپ بجای مدیریت در کشور خودشان از گزینه فرافکنی به خوبی استفاده می‌کنند از اینرو ابهاماتی در فضای اقتصادی هر دو کشور به وضوح دیده میشوند. با فرض میانگین قیمت دلار در ۱۹۵۰۰ تومان، احتمالا نوسان سکه ۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان تا ۸ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان خواهد بود.

این احتمال وجود دارد که هر نوع خبر یا رویداد این تحلیل را رد یا تایید کند. تحلیل بالا، هیچ گونه آموزش یا سیگنال نیست.

علی حیدری کارشناس بازار‌های مالی
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: