تعداد بازدید : ۵۹۰۸
کد خبر : ۲۲۲۶۲۵
مدیرعامل شرکت بورس تهران مطرح کرد: 
۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
عرضه‌های اولیه در روز چهارشنبه هر هفته انجام می‌شد که در هفته آتی، رساندن عرضه‌های اولیه به" دو روز در هفته" تست خواهد شد.
۴ عرضه اولیه در راه
 
به گزارش بورس نیوز، علی صحرایی، مدیرعامل شرکت بورس تهران در خصوص عرضه دیگر شرکت‌ها طی ماه‌های آتی گفت: تاکید بر این است که با رعایت حداکثر شفافیت و حفظ کیفیت پذیرش و با سرعت بیشتری این امور صورت بگیرد چرا که مسئولیتی اجتماعی در قبال عامه مردم بر دوش مسئولین وجود دارد بنابراین باید با حداکثر کیفیت و سرعت بیشتری جلسات هیئت پذیرش برگزار شود.
 
وی افزود: در این میان سازمان بورس، شرکت‌ها (در آماده کردن مدارک) و حسابرسان (در اعتباردهی با صورت‌های مالی) لازم است حداکثر فعالیت را در جلب اعتماد مردم نسبت به گزارش‌های خود انجام دهند.
 
صحرایی در پایان ۴ شرکت را آماده عرضه اولیه عنوان کرد و گفت: عرضه‌های اولیه در روز چهارشنبه هر هفته انجام می‌شد که در هفته آتی، رساندن عرضه‌های اولیه به" دو روز در هفته" تست خواهد شد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: