تعداد بازدید : ۵۵۱
کد خبر : ۲۲۲۶۷۰
مدیرعامل کارگزاری بانک صادرات در گفت‌وگو با بورس نیوز مطرح کرد:
۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
با برگزاری دوره‌های آموزشی کارگزاری بانک صادرات، می‌توان فرهنگ سهامدارای را در کشور ارتقا داده و از سویی دیگر افراد فعال در بازار پول، در بازار سرمایه نیز کار کرده و پیوند خوبی بین بازار سرمایه و بازار پول با این پروژه، شکل می‌گیرد.
آموزش مشاوران مالی طرح پیکاپ با مجوز شرکت بورس
 
مهدی کباری مدیرعامل کارگزاری بانک صادرات در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی این کارگزاری به بورس نیوز گفت: این دوره‌ها که به دلیل بیماری کرونا به صورت آنلاین برگزار می‌شود، در راستای پروژه پیکاپ این کارگزاری است.

وی ادامه داد: کارمندان بانک صادرات باید تحت آموزش قرار بگیرند که با مجوز آموزش کارگزاری بانک صادرات از کانون، این افراد می‌توانند با مجوز شرکت بورس به عنوان مشاور مالی طرح پیکاپ کارگزاری معرفی شوند.

کباری به مزایای این دوره‌های آموزشی اشاره و اظهار کرد: با برگزاری این طرح، می‌توان فرهنگ سهامدارای را در کشور ارتقا داده و از سویی دیگر افراد فعال در بازار پول، در بازار سرمایه نیز کار کرده و پیوند خوبی بین بازار سرمایه و بازار پول با این پروژه، شکل می‌گیرد.
 
تعداد بازدید : 1
 
به گزارش بورس نیوز، سامانه پیشخوان کارگزاری بانک صادرات در بازار پول (پیکاب) در اردیبهشت  ۹۹ رونمایی و فعالیت خود را آغاز کرد. این سامانه به عنوان سوپر مارکت مالی بانک صادرات برای اولین بار در بازار سرمایه توسط کارگزاری بانک صادرات رونمایی شد.
 
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.