تعداد بازدید : ۶۱۱
کد خبر : ۲۲۳۱۷۱
بورس نیوز بررسی کرد؛
۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۴
افزایش چشمگیر نرخ فروش وکیوم باتوم "پالایشگاه اصفهان" و رشد بیش از ۴ درصدی نرخ فروش محصولات پالایشگاه بندرعباس در بورس کالا
رشد نرخ فروش محصولات پالایشی در بورس کالا
 
افزایش چشمگیر نرخ فروش وکیوم باتوم "پالایشگاه اصفهان" در بورس کالا
در هفته گذشته شاهد عرضه ۱۰.۰۰۰ تنی وکیوم باتوم از سوی شرکت پالایشگاه اصفهان بودیم که با تقاضای ۱۶.۰۵۰ تنی مشتریان مواجه گردید که در نهایت تمام ۱۰.۰۰۰ تن وکیوم باتوم عرضه شده به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۱۲ تیرماه با کاهش ۱۲۰.۰۰۰ تنی همراه بود. همچنین نتیجه رقابت قیمتی مشتریان نیز موجب رشد چشمگیر ۱۹ درصدی قیمت فروش این محصول در مقایسه با هفته پیش از آن گردید.
لازم به ذکر است که در هفته گذشته شاهد عدم عرضه لوب کات سبک تولیدی این پالایشگاه در بورس کالا بودیم.
در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پالایشگاه اصفهان در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات این شرکت در بورس کالا ارائه شده است.
رشد نرخ فروش محصولات پالایشی در بورس کالا
 
رشد بیش از ۴ درصدی نرخ فروش محصولات پالایشگاه بندرعباس در بورس کالا

در هفته گذشته شاهد عرضه ۶۳.۰۰۰ تنی وکیوم باتوم از سوی شرکت پالایشگاه بندرعباس بودیم که با تقاضای ۷۵.۲۰۰ تنی مشتریان مواجه گردید که در نهایت تمام مقدار عرضه شده وکیوم باتوم این پالایشگاه به فروش رسید که در مقایسه با هفته منتهی به ۱۲ تیر ماه بدون تغییر همراه بود. همچنین نتیجه رقابت قیمتی مشتریان نیز موجب رشد ۴.۳ درصدی قیمت فروش این محصول در مقایسه با هفته پیش از آن گردید.
از طرفی در هفته گذشته پالایشگاه بندرعباس موفق به فروش ۱۵.۰۰۰ تن لوب کات سنگین با قیمت ۴۰.۱۱۲ هزار ریال در هر تن گردید که نسبت به آخرین معامله این محصول در بورس کالا با رشد ۴ درصدی همراه بود.

در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پالایشگاه بندرعباس در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات این شرکت در بورس کالا ارائه شده است.
رشد نرخ فروش محصولات پالایشی در بورس کالا
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: