تعداد بازدید : ۶۸۸
کد خبر : ۲۲۳۴۷۷
مدیر عامل پگاه فارس اقدامات اخیر را توضیح داد:
۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
مدیر عامل پگاه فارس گفت: صادرات این شرکت نسبت به ابتدای سال رشد ۳۰۰ درصدی از لحاظ وزنی را تجربه کرده است.

۳۰۰ درصد رشد صادرات پگاه فارس نسبت به ابتدای ۹۹

به گزارش بورس نیوز، محمد بزم آراء مدیر عامل پگاه فارس از افزایش بیش از ۳۰۰ درصدی صادرات این شرکت نسبت به ابتدای سال خبر داد.

محمد بزم آراء مدیر عامل پگاه فارس با تشریح عملکرد سه ماهه اول سال ۹۹ گفت: هدف پگاه فارس در سال جهش تولید تبدیل شدن به قطب صادرات صنایع شیر ایران است.

وی با اشاره به روند رو به رشد و سیر صعودی صادرات این شرکت در سه ماهه اول سال ۹۹ تصریح کرد: صادرات این شرکت نسبت به ابتدای سال رشد ۳۰۰ درصدی از لحاظ وزنی را تجربه کرده است.

بزم آراء تولید محصول پنیر الماسی و میلک شیک را در راستای تحقیقات صورت گرفته از بازار‌های هدف صادرات پگاه فارس عنوان کرد و ادامه داد: استقبال بسیار خوبی از این دو محصول در بازار‌های صادراتی صورت گرفته است.

بزم آراء از خرید دستگاه استفان به منظور افزایش تولید محصول صادراتی پنیر الماسی پروسس خبر داد و افزود: محصولات استراتژیک تولیدی این شرکت هم، چون خامه فروزن و شیر خشک نیز در کشور‌های اوراسیا با افزایش تقاضا مواجه شده است.

وی ادامه داد: با تمهیدات اندیشیده شده تجهیزات مورد نیاز برای تولید شیر کندانس فراهم شده و با توجه به نیاز بازار‌های صادراتی در آینده نزدیک نسبت به تولید این محصول اقدام خواهیم کرد.

مدیر عامل پگاه فارس با تاکید بر اینکه توسعه و نفوذ بیشتر دربازار‌های صادراتی عمده هدف این مجموعه در سال جهش تولید بوده، افزود: در همین راستا تمرکز تمام عوامل بر توسعه خطوط و تنوع محصولات صادراتی با توجه به ذائقه کشور‌های هدف است.

ثابت کردیم با اراده و برنامه ریزی می‌توان از تحریم‌ها عبورکرد

محمد بزم آراء در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به راه اندازی موفقیت آمیز خط بسته بندی استریل، از افزایش تولید روزانه ۲۰ تنی محصولات استریل (فرادما) در این شرکت خبر داد.

وی با تاکید بر اینکه با برنامه ریزی و اتکا به دانش فنی متخصصان داخلی می‌توان از سد تحریم عبور کرد، افزود: خط استریل با استفاده از توان داخلی بومی سازی شده است.

مدیرعامل پگاه فارس کاهش ریسک تولید به لحاظ کیفی، افزایش ظرفیت و تنوع تولید، نفوذ در بازار محصولات تک نفره استریل، کاهش هزینه‌های برون سپاری و قیمت تمام شده محصول را از نتایج بومی سازی خط استریل عنوان و تاکید کرد: با بهره برداری از این خط شاهد تحقق اهداف شرکت در راستای افزایش تولید و صادرات خواهیم بود.

م.پ
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
سلام
تبریک میگم
مبارک سهامدارای شرکتتون باشد
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"شصفها" در مسیر پرداخت سود قرار می‌گیرد

شرکت پتروشیمی اصفهان برنامه پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
مجمع

مجمع "ثنظام" ۲۴ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سکرما" به گوش می‌رسد

شرکت سیمان کرمان مجمع عمومی را در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ برگزار می کند.
دعوت

دعوت "وصنا" از سهامداران برای حضور در مجمع

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: