تعداد بازدید : ۶۱۶
کد خبر : ۲۲۳۵۸۱
۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۲
جمع کل درآمد‌های عملیاتی این شرکت داروساز به ۱.۷۱۳ میلیارد ریال رسیده که ۱۲ درصد افزایش را نسبت به سه ماهه سال گذشته نشان می‌دهد.

گزارش ضعیف

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت البرز دارو در ادامه گزارش‌های ضعیف سه ماهه نخست سال ۱۳۹۹، عملکرد ضعیفی را ثبت کرده که سود محقق شده سه ماهه نخست این شرکت به ۲۸۲ ریال به ازای هر سهم رسیده است. این سود نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۷ درصد رشد داشته که رشد سودآوری شرکت صرفا به دلیل کسب درآمد‌های غیرعملیاتی از محل سود فروش دارایی‌های ثابت محقق شده و سود عملیاتی شرکت صرفا یک درصد افزایش را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.

گزارش ضعیف

جمع کل درآمد‌های عملیاتی این شرکت داروساز به ۱.۷۱۳ میلیارد ریال رسیده که ۱۲ درصد افزایش را نسبت به سه ماهه سال گذشته نشان می‌دهد. ثبات نسبی نرخ دارو منجر به عدم افزایش درآمد‌های شرکت‌های دارویی شده است.

سود عملیاتی شرکت نسبت به سه ماهه سال گذشته تغییر خاصی را نشان نمی‌دهد و به ۷۴۵ میلیارد ریال رسیده است. در نهایت سود خالص شرکت با احتساب سود ناشی از فروش دارایی‌های ثابت که معادل ۹۷ میلیارد ریال بوده به ۵۲۵ میلیارد ریال رسیده که افزایش ۱۷ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: