تعداد بازدید : ۱۰۳۱
کد خبر : ۲۲۳۸۳۲
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به آنکه مالکیت برای ما، سهام برای شما تا آماده به رزم شدن برای حضور در گود رقابت یک دیوان...

مرحوم کینز بدنبال کلاس کاهو سکنجبین!

به گزارش بورس‌نیوز، مرحوم کینز به خود می‌بالد با پروژه‌های پایان ترم شاگردان اصلح خود؛ شاید شنیده باشیم " که طرف هم ... می‌خواهد هم خرما را " اینجاست؛ واضح‌تر بگوییم صف ورود به بورس که عالی است و سهامدار هم فقط می‌خرد، تا اینجا مشکلی نداریم همه؛ دولت هم ۲۵درصد سهم شناوری آزاد شرکت‌ها را به بورسی‌ها گفته مفت چنگ‌تان، تا اینجا هم مشکلی نداریم و قبول؛ اما پس از مراسم کاهو سکنجبین زدن گفتند که حق ندارید ترکیب سهامداری شرکت‌ها دست زده شود وگرنه ...
دست مرحوم درد نکند، اگر او بود الان سرکلاس کاهو سکنجبین نشسته بود.

مدیرعامل نارنجی و «وس»
سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که در خانه ملت دورهمی برای انتخاب رئیس یکی از دیوان‌های کشور درحال برپایی بوده و اتفاقا اسامی نام‌آشنایی در آن به چشم می‌خورد؛ از مدیرعامل اسبق خودروساز نارنجی‌پوش بگیر تا فردی که رئیس فعلی به آن تبریک گفت؛ خلاصه گویا در این گلوگاه اقتصادی خبر‌های نابی وجود دارد که منتظر یک اتفاق است.
یک سوال مهم، چرا باجناق شما وقتی دارید تغییر می‌کنید را ابقا می‌کنید آن هم با مدرک علوم دینی!
راستی طبق شنیده‌ها این مدیرعامل نارنجی‌پوش که در موضوع شرکت‌های ارزش افزوده (وس) هنوز پرونده آن معلوم نیست به کجا رسیده و امیدواریم که این عالیجنابان در این خصوص شفاف‌سازی کنند.

تو در تو می‌زنند، مفت چنگ ناظرین
یکی از بانک‌های هخامنشی شکل، صورت‌های مالی را ارائه کرده که مانده تسهیلات شرکت‌های فرعی و حتی وابسته‌های این بانک در پایان سال گذشته ۱۱.۶ هزار میلیارد تومان بوده است؛ چه خبر از وام ازدواج! وام تولید چی؟ ندارید؟

می‌گویند انحصار شکست
بورسی گویا تنور داغ کرده‌اند که انتظار‌ها برای رقابت در اخذ مجوز کارگزاری‌ها پایان یافت؛ کاش این مورد را هم شرط کنند که کارگزاری جدید به شرط OMS اختصاصی؛ آن موقع هست که می‌بینیم انحصار خوب است یا خیر راستی از ۱۰۸ کارگزاری، چندتای آن فعالند.

ناشناس
Sweden
۰۶:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۱
گزارش سه ماهه بانک ملت یر روی کدال امد..در ردیف هزینه کارکنان 72درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته.است.ایا به واقع حقوق کارمندان این بانک 72 درصد نسبت به پارسال اضافه شده است . البته سایر ردیف ها نیز قابل تعمق وتعجب میباشد .که انالیز انها توسط حسابدار کار بلدمیتواند راهگشا باشد.چندی قبل گزارشی باسرتیتر دعوت از ارگان های نطارتی وبازرسی توسط بورس نیوز تهیه شده بود که بسیار جالب بو د.از انجا که بورس نیوز رسالت خودرا بعنوان یک رسانه متعهد ثابت نموده ونقاط کدر شرکت ها را بخوبی نمایان مینماید سهامدران درخواست دارند دراین مورد نیز گزارش جامع وکامل تهیه وباز نشر دهد
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: