تعداد بازدید : ۵۱۷
کد خبر : ۲۲۳۹۲۷
افزایش درآمد‌های سرمایه‌گذاری این بیمه‌ای ثبت شد؛
۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵
بخش مهمی از رشته‌های بیمه‌ای تحت فعالیت شرکت مربوط به بیمه شخص ثالث، بیمه درمان، بیمه‌های زندگی شامل بیمه‌های زندگی اندوخته‌دار و غیراندوخته‌دار و همچنین بیمه بدنه خودرو است.

افزایش درآمد‌های سرمایه گذاری شرکت

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت بیمه پارسیان در سه ماهه نخست امسال با ۸۱ درصد افزایش سودآوری همراه بوده و درآمد حق بیمه صادره توسط این شرکت در این بازه زمانی با ۲۶ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۶ هزار و ۳۲۹ میلیارد ریال رسیده است.

افزایش درآمد‌های سرمایه گذاری شرکت

بخش مهمی از رشته‌های بیمه‌ای تحت فعالیت شرکت مربوط به بیمه شخص ثالث، بیمه درمان، بیمه‌های زندگی شامل بیمه‌های زندگی اندوخته‌دار و غیراندوخته‌دار و همچنین بیمه بدنه خودرو است.

سود ناخالص فعالیت‌های بیمه‌ای این شرکت قبل از محاسبه درآمد سرمایه گذاری از محل ذخایر فنی و سایر درآمد‌های سرمایه گذاری به ۳۶۲ میلیارد ریال رسیده که رشد ۱۲ درصدی را نسبت به فصل بهار سال گذشته نشان می‌دهد.
همچنین با توجه به رشد محسوس قیمت‌ها در بازار سرمایه و وضعیت مطلوب آن، این شرکت موفق به کسب درآمد سرمایه گذاری ۳۶۲ میلیارد ریالی از محل ذخایر فنی شده و علاوه بر این، درآمد سرمایه گذاری محقق شده از محل سایر سرمایه گذاری‌ها به مبلغ ۱۵۵ میلیارد ریال محقق شده است. این مبلغ در مدت مشابه سال گذشته کمتر از ۳۰ میلیارد ریال بوده است.

جمع کل مبلغ سرمایه گذاری این شرکت بیمه‌ای بر اساس صورت‌های مالی سه ماهه معادل ۱۲ هزار و ۲۳۵ میلیارد ریال بوده که این مبلغ شامل ۷.۵۶۳ میلیارد ریال سپرده‌های کوتاه مدت بانکی، ۳.۱۲۹ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در سهام و همچنین سایر سرمایه گذاری‌ها است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

سهامداران "کویر" دور هم جمع می شوند

شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ مجمع عمومی فوق العاده برگزار می کند.

مجمع "کایتا" برگزار شد

شرکت ایتالران در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ مجمع عمومی را برگزار کرد.

ترکیب هیات مدیره "غگلستا" تغییر کرد

جمع عمومی فوق العاده شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ برگزار شد.

انتخاب هیات مدیره جدید در مجمع "زکشت"

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: