تعداد بازدید : ۴۱۰
کد خبر : ۲۲۳۹۷۳
۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷
مدیرکل تعاونی سهام عدالت استان البرز گفت: افرادی که سهام عدالت خود را آزادسازی نکرده اند، شرایط بهتری نسبت به سایرین دارند و ارزش حدودی سهام عدالت آن‌ها ۱۸ میلیون تومان است.

ورود شرکت‌های سرمایه گذاری به بورس تا آخر شهریور

به گزارش بورس نیوز، اکبر حیدری، مدیرکل تعاونی سهام عدالت استان البرز، اظهار کرد: با ورود مجلس شورای اسلامی و ارائه برنامه و لایحه، بستر برای ثبت نام افرادی که سهام عدالت ندارند فراهم شده است.

وی با بیان اینکه این شرایط ظرف ۳ الی ۴ ماه دیگر فراهم خواهد شد، افزود: طرح در مجلس مورد بررسی قرار گرفته و چندین جلسه مستمر و فوق العاده در این راستا برگزار شده است.

مدیرکل تعاونی سهام عدالت استان البرز ادامه داد: تصمیم گیری در این رابطه وظیفه دولت بود، اما با توجه به اهمیت و ضرورت موضوع، مجلس در این رابطه پیشقدم شد، بیان کرد: این مهم هر چه سریعتر به نتیجه خواهد رسید.

حیدری خاطرنشان کرد:  افراد جامانده‌ای شرایط ثبت نام در سهام عدالت را خواهند داشت که از لحاظ درآمدی جزو ۶ دهک پایین جامعه باشند. شرایط ثبت نام سهام عدالت تنها برای گروهی که از لحاظ درآمدی جزو ۶دهک پایین جامعه هستند فراهم خواهد شد.

مدیرکل تعاونی سهام عدالت استان البرز با اشاره به اینکه اجرای طرح فوق توسط مجلس به صورت شفاف انجام خواهد شد، تصریح کرد: اجرای چنین طرح‌های حدود ۴ سال زمانبر خواهد بود، اما در این مورد خاص ظرف ۴ ماه آتی به نتیجه خواهیم رسید.

حیدری در رابطه با آزادسازی و فروش سهام عدالت، افزود: افرادی که سهام عدالت خود را آزادسازی نکرده اند، شرایط بهتری نسبت به سایرین دارند و ارزش حدودی سهام عدالت آن‌ها ۱۸ میلیون تومان است.

وی یادآور شد: همچنین افرادی که آزادسازی سهام عدالت را انجام دادند و قصد واگذاری سهام را دارند تنها به سهام خود را به کارگزاری‌ها واگذار کنند نه بانک ها، چرا که شرایط پیچیده‌ای است و کارگزاری‌ها فعالیت شفاف تری در این زمینه خواهند داشت. افرادی که سهام عدالت خود را آزادسازی نکردند شرایط بهتری دارند.

مدیرکل تعاونی سهام عدالت استان البرز با بیان اینکه فروش سهام به معنای ضرر افراد بوده، بیان کرد: افرادی که سهام خود را به بانک‌ها واگذار کردند و در حوزه دریافت سود با مشکل مواجه شدند می‌توانند به کارگذاری بانک مراجعه کرده و شکایت کنند.

حیدری گفت: مقدمات ورود شرکت‌های سرمایه گذاری به بورس تا آخر شهریور ماه انجام می شود و ارزش بیشتر خواهد شد. افرادی که می‌خواهند شماره تماس سهام عدالت خود را تغییر کنند از طریق ۱۵۶۹ اقدام کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: