تعداد بازدید : ۶۰۵
کد خبر : ۲۲۴۰۶۳
بورس نیوز بررسی کرد؛
۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵
فروش ۴ ماهه نخست شرکت در بورس کالا به ۲۵ هزار میلیارد ریال رسید.
فروش ۲۵ هزار میلیارد ریالی
به گزارش بورس نیوز هفته گذشته شاهد معاملات بیش از ۲.۳۸۲ میلیارد ریالی شرکت ذوب آهن اصفهان در بورس کالا بودیم. به این ترتیب جمع کل درآمد‌های محقق شده این شرکت از محل عرضه‌های صورت گرفته در بورس کالا از ابتدای سال جاری تا پایان تیر ماه امسال به حدود ۲۵.۰۰۰ میلیارد ریال رسیده است.
نرخ فروش تیرآهن شرکت با افت بیش از ۱۳ درصدی و محسوس نسبت به هفته قبل به ۹۲.۶ میلیون ریال به ازای هر تن رسیده است. در این هفته ۲۰.۹۰۰ تن تیرآهن توسط این شرکت عرضه گردید که با تقاضای ۲۹ هزار تنی همراه بوده است.

سبد میلگرد این شرکت نیز با عرضه و معامله ۵.۵۰۰ تنی همراه بود و نرخ فروش میلگرد ۷۶ میلیون ریالی به ازای هر تن معامله گردید. این نرخ بیش از ۳.۵ درصد کاهش را نسبت به هفته قبل نشان می‌دهد.
همچنین در هفته گذشته مجددا شاهد معاملات ریل به عنوان یکی از محصولات جدید این شرکت بودیم. ۱۱۰ تن ریل تولیدی این شرکت با متوسط نرخ ۱۵۷ میلیون ریال به ازای هر تن معامله گردید.
در جدول زیر آمار معاملات محصولات شرکت ذوب آهن اصفهان ارائه شده است:
فروش ۲۵ هزار میلیارد ریالی

همچنین در نمودار زیر روند تغییر نرخ محصولات این شرکت طی سه ماه اخیر ارائه شده است. همان گونه که در نمودار نیز مشخص است شاهد افت نرخ‌ها پس از چند هفته رشد قیمت پیاپی هستیم. همچنین جمع کل معاملات این شرکت در چهار ماه سال جاری به حدود ۲۵ هزار میلیارد ریال رسیده است. متوسط فروش هفتگی این شرکت به ۲.۳۰۰ میلیارد ریال رسیده است.
فروش ۲۵ هزار میلیارد ریالی
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.