تعداد بازدید : ۱۰۸۲
کد خبر : ۲۲۴۰۷۱
قرارداد یورویی زیرمجموعه "وسدید" و افزایش سودآوری ثبت شد؛
۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴
گروه صنعتی سدید از انعقاد قرارداد در شرکت فرعی پتکو خبر داد.

کاهش زیان تلفیقی

به گزارش بورس نیوز، گروه صنعتی سدید از انعقاد قرارداد در شرکت فرعی پتکو به ارزش ۳۰۰.۰۰۰ میلیون ریال بعلاوه ۳.۲۹۱.۰۰۰ یورو خبر داد.

بر این اساس، این شرکت اعلام کرد، با عنایت به اینکه شرکت فرعی پتکو براساس صورت‌های مالی حسابرسی شده منتهی به ۹۸/۱۲/۲۹ دارای سود انباشته به مبلغ ۵۳.۶۵۲ میلیون ریال بوده، اجرای این قرارداد‌ها باعث افزایش سودآوری در شرکت مذکور خواهد شد و در صورت تقسیم سود منجر به شناسایی درآمد در شرکت اصلی و به تبع آن تاثیر مثبتی در کاهش زیان تلفیقی گروه صنعتی سدید خواهد داشت.

کاهش زیان تلفیقی

موسی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
حکایت شرکت فراب و وسدید چیست؟
شرکت فراب یک شرکت غول پیکر نیروگاه ساز هست که چند ده هزار میلیارد تومان ارزش دارد... در سال 1372 طی یک مبایعه نامه شرکت سدید 33 درصد سهام فراب را از مالک آن ، شرکت سرمایه گذاری آب و برق صبا خریداری نموده است و مبلغ را پرداخت نموده است. ولی شرکت صبا به این معامله اعتراض دارد و به دادگاه بدوی شکایت کرده و حکم به نفع سدید صادر شده دادگاه تجدید نظر هم به نفع سدید حکم داده است..اعاده دادرسی هم به نفع سدید رای داده و سه بار اعاده دادرسی شده و هر سه بار به نفع سدید رای داده است..ولیکن برای چهارمین بار شرکت صبا درخواست اعاده دادرسی داده و می گوید این معامله باطل است چونکه در دفتر ثبت سهام شرکت فراب انجام نشده و معامله سهام تا زمانیکه مورد تایید دفتر ثبت سهام آن شرکت واقع نشده است باطل است و به همین دلیل درخواست اعاده دارسی مجدد پذیرفته شده است...حتی اگر دادگاه رای قبلی را باطل کند. شرکت صبا باید مبلغ پرداختی شرکت سدید را با خسارت تاخیر تادیه یا با محاسبه نرخ تورم طی 25 سال گذشته به شرکت سدید برگرداند. که باید تحقیق شود اگر چنین شود چه مبلغی به سدید برمی گردد و آیا در حدود ده هزار میلیارد تومان هست یا نه؟؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: