تعداد بازدید : ۳۶۰
کد خبر : ۲۲۴۱۷۷
اجاره دستگاه‌های کارتخوان نیز رشد مثبت را ثبت کردند؛
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
رشد ۲۹درصدی کسب درآمد عملیاتی تیرماه نسبت به ماه‌گذشته از دستگاه‌های کارتخوان این شرکت، چاپ شد.

آغاز تابستان با رشد ۲۹ درصدی درآمد‌های

به گزارش بورس‌نیوز، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در تیرماه سال جاری موفق به کسب درآمد عملیاتی یک هزار و ۷۵۰میلیارد ریالی شده و به این ترتیب جمع کل درآمد‌های عملیاتی شرکت در چهارماه امسال به ۶ هزار و ۱۳۰ میلیارد ریال رسیده که این درآمد نسبت به مدت مشابه ماه گذشته رشد ۲۹درصدی را نشان می‌دهد.

شارژ تلفن همراه همچنان مهمترین درآمد شرکت
بخش مهمی از رشد درآمد‌های شرکت در این مدت مربوط به افزایش تراکنش‌های مربوط به فروش شارژ تلفن همراه بوده به‌طوری که درآمد "رتاپ" از فروش شارژ تلفن همراه در تیرماه سه ماهه امسال به ۳ هزار و ۹۲۶ میلیارد ریال رسیده که این درآمد نسبت به ماه گذشته ۲۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
با توجه به اینکه این بخش از درآمد‌های شرکت حاشیه سود بسیار پایینی دارد، رشد درآمد‌های این بخش نمی‌تواند افزایش سودآوری را محقق کند.

اجاره دستگاه‌های کارتخوان و خالص کارمزد دریافتی از عملیات شاپرک و شتاب
در بخش دیگر درآمد‌های عملیاتی، درآمد اجاره دستگاه کارتخوان و کارمزد تراکنش‌های شتابی و شاپرکی در سه ماهه اول سال جاری به یک هزار و ۴۸۵ میلیارد ریال رسیده بود اما؛ در آمار‌های تیرماه شاهد رشد بودیم به حدی که آمار نخستین ماه تابستان نسبت به خردادماه با ۳۲ درصد رشد همراه بوده و به ۲ هزار و ۱۹۵ میلیارد ریال رسیده است.

رتاپ در۱۲ماهه به ازای هر سهم ۵۲۰ ریال سود محقق کرد. رتاپ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۴درصد افزایش سود داشته است.

۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۶

 این شرکت برنامه افزایش سرمایه از ۳.۶۴۳ به ۶.۰۰۰ میلیارد ریال را در دستور کار خود قرار داده که این افزایش سرمایه از محل سود انباشته به مبلغ ۱.۴۰۹ میلیارد ریال و از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران به مبلغ ۹۴۷ میلیارد ریال صورت خواهد گرفت.

هدف از اجرای این افزایش سرمایه توسعه و نوسازی اکوسیستم شبکه پرداخت از طریق خرید دستگاه‌های پوز به مبلغ برآوردی ۱.۷۸۹ میلیارد ریال و توسعه حوزه اپلیکیشن و کیف پول الکترونیکی به مبلغ ۴۵۰ میلیارد ریال عنوان شده است.

لازم به ذکر است که رتاپ ۱۲ ماهه ۵۲۰ ریال محقق کرده سهمی که در ۹ ماهه به سود ۳۶۷ ریالی رسیده است. در ۶ ماهه ۲۳۷ ریال محقق کرده بود و در ۳ ماهه با کمک سود‌های غیرعملیاتی ۱۳۷ ریال محقق کرد.

سهم در ۳ ماهه ۴۶۴ میلیارد ریال سود عملیاتی داشته و ۴۹۸ میلیارد ریال سود خالص داشته و در ۶ ماهه سود عملیاتی ۹۴۵ میلیارد ریال و سود خالص ۸۶۳ میلیارد ریال بود.

از سوی دیگر، در ۹ ماهه سود عملیاتی با رشدی خوبی ۱۵۳۷ میلیارد ریال و سود خالص ۱۳۳۷ میلیارد ریال بوده و در ۱۲ ماهه سود عملیاتی ۱۹۶۵ میلیارد ریال سود عملیاتی و ۱۸۹۴ میلیارد ریال سود خالص دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: