تعداد بازدید : ۵۰۲
کد خبر : ۲۲۴۲۳۵
رشد ۱۲ تا ۲۳ درصدی در خواب خرگوشی وزارت‌نشینان رقم خورد؛
۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
شرکت سیمان بجنورد در تیرماه به فروشی در حدود ۱۵۱.۶۰۵ هزار تنی انواع سیمان شده است.

رشد نرخ‌های محصولات

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از اعلام سود ۴۶۷ ریالی به ازای هر سهم از شرکت سیمان بجنورد در عملکرد سه ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹، گزارش عملکرد تیر ماه این شرکت حاکی از رشد در حدود ۱۰ درصدی نرخ‌های فروش این شرکت در مقایسه با خرداد ماه سال جاری دارد.

رشد نرخ‌های محصولات

همانگونه که در جدول نیز مشاهده می‌شود، بنا بر شفاف سازی منتشر شده این شرکت در سامانه کدال مبنی بر اخذ مجوز رشد بیش از ۱۳ درصدی نرخ محصولات، رشد بیش از ۲۳ درصدی نرخ انواع سیمان پاکتی و همچنین ۷.۵ درصدی سیمان فله تیر ماه در مقایسه با خرداد ماه شاخص‌ترین آیتم عملکرد ماهانه این شرکت است.

حال اینکه چگونه این شرکت پس از اخذ مجوز افزایش نرخ ۱۰ درصدی نرخ محصولات، موفق به افزایش قیمت‌ها به میزان ۱۳ و ۲۳ درصد در مقایسه با خرداد ماه است سوالی است که می‌بایست از مدیران وزارت صنعت پرسید.

شرکت سیمان بجنورد که در تیر ماه به فروشی در حدود ۱۵۱.۶۰۵ هزار تنی انواع سیمان شده و به نظر می‌رسد که سیر صعودی افزایش نرخ‌های فروش این شرکت از جمله با اهمیت‌ترین موارد مربوط به گزارش منتشر شده این شرکت باشد.

لازم به ذکر است، جمع کل مبالغ محصولات فروخته شده شرکت در ۴ماهه نخست سال منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۹ در حدود ۹۴۷ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۵۰ درصدی را نشان می‌دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: