تعداد بازدید : ۴۶۴
کد خبر : ۲۲۴۳۶۲
تورمی افسار گسیخته روی رد این لاستیک‌فروش؛
۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
افزایش نرخ‌های بیش از ۴۰ و ۲۴ درصدی نرخ‌های فروش لاستیک بایاس و رادیال تولیدی شرکت لاستیک کرمان در تنها یک ماه اتفاقی است که شاید تنها می‌توان در بازار ایران مشاهده کرد.

افزایش عجیب نرخ‌های فروش

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از اعلام سود خالص ۲۴۷ ریالی به ازای هر سهم از شرکت لاستیک کرمان در سه ماهه نخست سال مالی جاری، اکنون گزارش عملکرد ماهانه این شرکت حاکی از افزایش عجیب و معنادار نرخ‌های فروش لاستیک‌های بایاس و رادیال تولیدی این شرکت در تیر ماه است.

افزایش عجیب نرخ‌های فروش

افزایش نرخ‌های بیش از ۴۰ و ۲۴ درصدی نرخ‌های فروش لاستیک بایاس و رادیال تولیدی شرکت لاستیک کرمان در تنها یک ماه اتفاقی است که شاید تنها می‌توان در ایران مشاهده کرد.

شرکت لاستیک بارز پس از ثبت فروش ۲.۱۰۳ میلیارد ریالی انواع لاستیک در خرداد ماه، با ثبت فروشی ۲.۴۰۰ میلیارد ریالی در تیر ماه موفق به پوشش عملکردی مطلوب شد.

به این ترتیب شرکت لاستیک بارز با ثبت فروشی ۲.۴۰۰ میلیارد ریالی در تیر ماه، توانست شرایط مناسبی را با توجه به فروش ۴.۹۱۸ میلیارد ریالی سه ماهه نخست سال جاری و البته ۱۶.۸۶۰ میلیارد ریالی کل سال مالی ۱۳۹۸ به ثبت رساند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: