تعداد بازدید : ۴۳۳
کد خبر : ۲۲۴۴۳۴
کاهش ۲۰درصدی مقادیر فروش نسبت به سال گذشته؛
۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
افت سنگین و قابل توجه فروش اوره صادراتی در ماه گذشته را می‌توان علت اصلی سقوط آزاد درآمد‌های شرکت عنوان کرد.

کاهش ۲۰ درصدی مقادیر فروش نسبت به مدت مشابه سال گذشته

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت پتروشیمی کرمانشاه در تیرماه سال جاری و بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه ارائه شده در سامانه کدال موفق به کسب درآمد عملیاتی ۵۵۲ میلیارد ریالی شده و شاهد کاهش محسوس درآمد‌های عملیاتی شرکت در این ماه هستیم.

کاهش ۲۰ درصدی مقادیر فروش نسبت به مدت مشابه سال گذشته

میزان فروش محقق شده در مقایسه با ماه قبل از آن کاهش بیش از ۷۰ درصدی را نشان می‌دهد. افت سنگین و قابل توجه فروش اوره صادراتی در ماه گذشته را می‌توان علت اصلی سقوط آزاد درآمد‌های شرکت عنوان کرد.

جمع کل درآمد‌های عملیاتی شرکت در ۴ ماهه امسال به ۴ هزار و ۶۰۶ میلیارد ریال رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته و علیرغم رشد جالب توجه و سنگین نرخ فروش محصولات شرکت در یک سال اخیر تنها ۱۰ درصد افزایش داشته است.

مقادیر فروش اوره در ۴ ماه گذشته شامل اوره عرضه شده در بازار داخلی و صادراتی به ۱۷۵ هزار تن رسیده است. با لحاظ ۲۲۰ هزار تن فروش اوره در ۴ ماهه سال ۹۸ شاهد کاهش ۲۰ درصدی مقادیر فروش این محصول اصلی شرکت پتروشیمی کرمانشاه هستیم.

نرخ فروش اوره داخلی شرکت بدون تغییر نسبت به خرداد ماه در بهای ۲۲ میلیون و ۲۳۰ هزار ریالی ثابت مانده است. نرخ فروش اوره صادراتی شرکت با ۵.۵ درصد افزایش نسبت به خرداد ماه به ۳۲ میلیون و ۵۷۰ هزار ریال به ازای هرتن رسیده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.