تعداد بازدید : ۸۳۲
کد خبر : ۲۲۴۴۵۹
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز مطرح کرد: 
۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
توقف‌های میانه بازار یا فرستادن برخی نماد به ساعات بعد، اثرات مثبتی بر معاملات داشته است
 
اثرات مثبت توقف وتغییر ساعت نماد‌ها بر
 
ولید هلالات، رئیس هیات مدیره سبدگردان اقتصاد بیدار به بورس نیوز گفت: برخی نماد‌ها متوقف شده و موجی از مخالفت را ایجاد کرده اما؛ به نظر می‌رسد توقف‌های میانه بازار یا فرستادن برخی نماد به ساعات بعد، اثرات مثبتی بر معاملات داشته است. 

این کارشناس بازار سرمایه در خصوص خروج سرمایه از بازار اظهار کرد: امری بعید است که فردی تصمیم به خروج از بازار سهام و حرکت به سوی اوراق و سپرده‌های بانکی را انتخاب کند، چرا که فعالان بازار سرمایه بازدهی بااهمیتی را تجربه کرده و سود بانکی ۱۵ تا ۳۰ درصد نیز برای آن‌ها جذاب نیست.

هلالات به دلایل حضور این افراد در بازار سرمایه اشاره و عنوان کرد:بلوکه ماندن سرمایه اصلی بسیاری از این افراد به دلیل کرونا، تحریم‌ها یا عدم تخصیص ارز اتفاق افتاد که تصمیم به حضور در بورس گرفتند؛ بنابراین این افراد تا روزی که تجارت به حالت عادی خود برگشته، کرونا از بین رفته و مرز‌ها باز شده باشند و هچنین تخصیص ارز توسط بانک مرکزی به تجار صورت گیرد، از بازار سرمایه خارج نخواهند شد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
ای فدای توی کارشناس، مثلا دیروز ناظر بازار چند بار بدون برنامه قبلی شپنا رو باز کرد و بست، می دونی چقدر به سهامدار کمک کرد؟ خدایی هیچ ماده مخدری نمی تونست خریدار و فروشنده رو اونطور گیج کنه که این باز و بسته کردن بی برنامه کرد، من که تا عصر رفتم تو خلسه، امروز هم که منفی 5 درصد و صف فروش، عالی بود، چند تا کمک دیگه اینطوری می تونه کلا بازار بورس رو خلاص کنه.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۰
باز و بسته شدن نمادها در میانه بازار چه کمک مثبتی به نمادها میکنه برعکس میگی . کمک که نمیکنه هیچ . تازه برای نمادها هم خطرناکه و اونا رو منفی میکنه
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سهرمز" به صدا درآمد

شرکت سیمان هرمزگان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ مجمع عمومی برگزار می‌کند.

مجمع "گکیش" برگزار شد

شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران- کیش در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.

زنگ مجمع "قهکمت" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت قند هکمتان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ برگزار خواهد شد.

سهامداران عدالت در جریان باشند

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری استان فارس در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: