تعداد بازدید : ۵۱۹
کد خبر : ۲۲۴۶۷۴
فروش به بیش از ۱۷۵ هزار میلیارد ریال رسید؛
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
در چهار ماه نخست سال جاری تمامی فروش‌های شرکت از محل بازار‌های داخلی محقق شده است.

فروش چهار ماهه نخست شرکت به بیش از ۱۷۵ هزار میلیارد ریال رسید.

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در تیر ماه عملکرد مثبتی داشته و فروش محقق شده این شرکت در این ماه به بیش از ۴۸ هزار و ۸۴۴ میلیارد ریال رسیده که این فروش معادل فروش محقق شده در خرداد ماه است.

فروش چهار ماهه نخست شرکت به بیش از ۱۷۵ هزار میلیارد ریال رسید.

جمع کل درآمد‌های عملیاتی محقق شده این شرکت در ۴ ماهه نخست سال جاری به بیش از ۱۷۵ هزار و ۵۲۹ میلیارد ریال رسیده که این فروش در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در حدود ۳۳ درصد افزایش را نشان می‌دهد. رشد نرخ فروش محصولات شرکت علت اصلی افزایش درآمد‌های شرکت دراین بازه زمانی بوده است.

مقادیر فروش تجمیعی چهار ماه نخست امسال به بیش از ۲.۷ میلیون تن رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

در چهار ماه نخست سال جاری تمامی فروش‌های شرکت از محل بازار‌های داخلی محقق شده است.

نرخ فروش محصولات شرکت نسبت به خرداد ماه رشد خوبی را داشته، در حالی که نرخ ورق گرم با ۱۲ درصد افزایش نسبت به خرداد ماه به ۶۷ میلیون ریال به ازای هر تن رسیده، نرخ دیگر محصول اصلی شرکت یعنی ورق سرد با ۶.۵ درصد افزایش به ۸۶ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال به ازای هر تن رسیده است.

نرخ ورق‌های گالوانیزه و پوشش دار نیز رشد ۴.۵ درصدی را در یک ماه گذشته تجربه کردند و به ۱۲۱ میلیون و ۳۵۰ هزار ریال به ازای هر تن رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: