تعداد بازدید : ۳۹۸
کد خبر : ۲۲۴۹۶۲
مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران به بورس‌نیوز خبرداد:
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲
مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران گفت: با توجه به سرمایه‌گذاری که در شرکت‌های تابع در راستای رفع گلوگاه‌های تولید صورت خواهد پذیرفت، افزایش تولید و صادرات در دستور کار قرار خواهد گرفت.

CIS هموار برای ورود و فروش/ ارزش افزوده پگاه در جیب سهامداران

قدوسی، مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران در مصاحبه با بورس نیوز در خصوص سرمایه‌گذاری‌ها در شرکت‌های تابع و پیش‌بینی وی از روند سهام شرکت در بازار سرمایه را چنین ارزیابی کرد: با توجه به سرمایه‌گذاری که در شرکت‌های تابع در راستای رفع گلوگاه‌های تولید صورت خواهد پذیرفت، افزایش تولید و صادرات در دستور کار قرار خواهد گرفت و قطعاً سرمایه‌گذاری‌ها در شرکت‌های تابع منجر به ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای سهامداران خواهد شد و طبق پیش‌بینی‌ها، رشد قابل قبولی بر مدار این کارخانه تولیدی قرار خواهد گرفت.

 
وی در مورد برنامه‌ریزی‌های شرکت برای ورود به بازار کشور‌های هدف از قبیل حوزه منا و کشور‌های (CIS) افزود: در حوزه CIS برنامه ریزی‌هایی انجام شده و صادرات به این حوزه حتی رنگ اجرایی نیز گرفته و با توجه به پتانسیل‌هایی که این بازار‌ها برای مصرف لبنیات دارند، صنایع شیر ایران می‌تواند به‌صورت گسترده نسبت به پوشش نیاز بازار پیرامون خود با افزایش تولید، اقدام کند.

قدوسی درباره موضوع افزایش نرخ محصولات لبنی تا پایان سال بیان کرد: قطعا برای افزایش نرخ برنامه‌ای تدوین نشده و امیدواریم افزایش نرخ و قیمت بنا به جبر اقتصادی نیز رخ ندهد و چراکه این امری تعیین کننده است؛ قیمت تمام شده محصولات لبنی برای ارائه به بازار دارای اهمیت بوده و توقع می‌رود که دامداران ما قیمت مصوب شیر را که ۷۰ تا ۸۰ درصد هزینه‌ها را تشکیل می‌دهد را بتوانیم با آن قیمت تصویب شده‌ای را که توسط سازمان حمایت اعلام شده، این محصول را دریافت کنیم که شاهد افزایش قیمت محصولات نباشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: