تعداد بازدید : ۴۸۹
کد خبر : ۲۲۵۰۶۵
بورس نیوز بررسی کرد؛
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
ثبت معامله ۷۷ میلیون ریالی برای فولاد خراسان جای تعجب داشت. همچنین سبدمیلگرد ۱۰.۰۳۲ تنی این شرکت با نرخ متوسط ۸۵ میلیون و ۹۱۴ هزار ریال به ازای هر تن عرضه و معامله گردید.
نرخ عجیب محصولات فولادساز خراسانی
به گزارش بورس نیوز شرکت فولاد خراسان در هفته گذشته شاهد عرضه و معامله ۱۳.۰۰۰ تن شمش فولاد بود. هفته گذشته را که می‌توان هفته عرضه‌های پردامنه و مطلوب از سوی شرکت‌های حوزه فولاد در بورس کالا برشمرد، سرشار از عرضه‌های شمش و تختال شرکت‌های فولاد ساز بود. نرخ متوسط هر تن از شمش فولاد شرکت فولاد خراسان به ۷۷ میلیون و ۱۱۵ هزار ریال رسید. در حالی که نرخ شمش فولاد برخی شرکت‌ها همچون فولاد خوزستان به بیش از ۸۰ میلیون ریال نیز رسیده بود، ثبت معامله ۷۷ میلیون ریالی برای فولاد خراسان جای تعجب داشت.
همچنین سبدمیلگرد ۱۰.۰۳۲ تنی این شرکت با نرخ متوسط ۸۵ میلیون و ۹۱۴ هزار ریال به ازای هر تن عرضه و معامله گردید.
ارزش معاملات هفته گذشته این شرکت به این ترتیب به ۱ هزار و ۸۹۰ میلیارد رسید که نسبت به هفته قبل از آن رشد بیش از ۱۰۰ درصدی را در ارزش معاملات نشان می‌دهد. همان گونه که در نمودار زیر نیز قابل مشاهده است معاملات هفته گذشته این شرکت جزو بهترین عرضه‌ها و معاملات شرکت در سه ماه گذشته بوده است.
نمودار فروش هفتگی این شرکت در بورس کالا طی سه ماه اخیر ارائه شده است. لازم به ذکر است که جمع کل درآمد‌های عملیاتی این شرکت از محل فروش در بورس کالا به بیش از ۱۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال رسیده است.
نرخ عجیب محصولات فولادساز خراسانی
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.