کد خبر : ۲۲۵۰۶۶
بورس نیوز بررسی کرد؛
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
میانگین قیمت هر تن از شمش این شرکت به ۸۲ میلیون و ۱۸۹ هزار ریال رسید که نسبت به آخرین معامله ثبت شده این شرکت که مربوط به سه هفته قبل است افزایش در حدود ۱ درصدی را نشان می‌دهد.
عرضه اندک شمش فولاد

به گزارش بورس نیوز شرکت فولاد خوزستان پس از غیبت دو هفته‌ای، هفته گذشته ۱۵.۰۰۰ تن شمش فولاد را در بازار عرضه کرد. میانگین قیمت هر تن از شمش این شرکت به ۸۲ میلیون و ۱۸۹ هزار ریال رسید که نسبت به آخرین معامله ثبت شده این شرکت که مربوط به سه هفته قبل است افزایش در حدود ۱ درصدی را نشان می‌دهد. ارزش معاملات این شرکت در هفته گذشته به این ترتیب به ۱ هزار و ۲۳۳ میلیارد ریال رسید.
در جدول زیر آمار معاملات شمش فولاد شرکت خوزستان ارائه شده است:
عرضه اندک شمش فولاد
همچنین در نمودار زیر روند تغییر نرخ فروش شمش فولاد این شرکت طی سه ماه اخیر ارائه شده است. روند رو به رشد محسوس نرخ‌ها در نمودار زیر به خوبی مشخص است.
عرضه اندک شمش فولاد

همچنین در ادامه نمودار فروش هفتگی این شرکت در بورس کالا از ابتدای سال جاری ارائه شده است. به این ترتیب و با لحاظ مبلغ فروش. ۱.۲۳۳ میلیارد ریالی در هفته گذشته، جمع کل ارزش معاملات این شرکت در بورس کالا از ابتدای سال تا پایان ۱۵ مرداد ماه به بیش از ۲۳ هزار میلیارد ریال رسیده است. لازم به ذکر است که در هفته‌هایی که این شرکت عرضه در بورس کالا نداشته است، ارزش معاملات صفر ثبت شده است. روند بسیار نامنظم و قطره چکانی تقریبا همیشگی این شرکت در بورس کالا را در نمودار زیر مشاهده می‌کنیم.
عرضه اندک شمش فولاد
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
صدای مجمع

صدای مجمع "غکورش" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت صنعت غذایی کورش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شفن" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ برگزار خواهد شد.

"انرژی" آماده برگزازی مجمع شد

مجمع عمومی شرکت بورس انرژی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ برگزار خواهد شد.

"خمحور" در دوم تیرماه به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت تولید محور خودرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: