تعداد بازدید : ۴۸۵
کد خبر : ۲۲۵۰۶۶
بورس نیوز بررسی کرد؛
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
میانگین قیمت هر تن از شمش این شرکت به ۸۲ میلیون و ۱۸۹ هزار ریال رسید که نسبت به آخرین معامله ثبت شده این شرکت که مربوط به سه هفته قبل است افزایش در حدود ۱ درصدی را نشان می‌دهد.
عرضه اندک شمش فولاد

به گزارش بورس نیوز شرکت فولاد خوزستان پس از غیبت دو هفته‌ای، هفته گذشته ۱۵.۰۰۰ تن شمش فولاد را در بازار عرضه کرد. میانگین قیمت هر تن از شمش این شرکت به ۸۲ میلیون و ۱۸۹ هزار ریال رسید که نسبت به آخرین معامله ثبت شده این شرکت که مربوط به سه هفته قبل است افزایش در حدود ۱ درصدی را نشان می‌دهد. ارزش معاملات این شرکت در هفته گذشته به این ترتیب به ۱ هزار و ۲۳۳ میلیارد ریال رسید.
در جدول زیر آمار معاملات شمش فولاد شرکت خوزستان ارائه شده است:
عرضه اندک شمش فولاد
همچنین در نمودار زیر روند تغییر نرخ فروش شمش فولاد این شرکت طی سه ماه اخیر ارائه شده است. روند رو به رشد محسوس نرخ‌ها در نمودار زیر به خوبی مشخص است.
عرضه اندک شمش فولاد

همچنین در ادامه نمودار فروش هفتگی این شرکت در بورس کالا از ابتدای سال جاری ارائه شده است. به این ترتیب و با لحاظ مبلغ فروش. ۱.۲۳۳ میلیارد ریالی در هفته گذشته، جمع کل ارزش معاملات این شرکت در بورس کالا از ابتدای سال تا پایان ۱۵ مرداد ماه به بیش از ۲۳ هزار میلیارد ریال رسیده است. لازم به ذکر است که در هفته‌هایی که این شرکت عرضه در بورس کالا نداشته است، ارزش معاملات صفر ثبت شده است. روند بسیار نامنظم و قطره چکانی تقریبا همیشگی این شرکت در بورس کالا را در نمودار زیر مشاهده می‌کنیم.
عرضه اندک شمش فولاد
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.