تعداد بازدید : ۸۱۷
کد خبر : ۲۲۵۰۷۲
افزایش ۴۴درصدی وزن سودآوری در سال ۹۸ بدست آمد؛
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶
درسال گذشته و در بخش سایر درآمد‌ها مبلغ ۸۹۹ میلیارد ریال سود تسعیر ارز و ۸۵۴ میلیارد ریال سایر درآمد‌ها را شناسایی کرده است.

پیش بینی فروش ۵۸ هزار تن شمش روی

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، شرکت کالسیمین بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۸، موفق به کسب سود خالص ۴ هزار و ۷۱۳ میلیارد ریالی و معادل ۲.۳۵۶ ریال به ازای هر سهم شده است. این سود نسبت به سال قبل از آن رشد ۴۴ درصدی را نشان می‌دهد. 

برپایه این گزارش، سود تلفیقی هر سهم این شرکت در سال گذشته معادل ۲.۴۲۲ ریال بوده است.

پیش بینی فروش ۵۸ هزار تن شمش روی

جمع درآمد‌های عملیاتی محقق شده این شرکت در سال ۱۳۹۸ به ۷ هزار و ۸۱۶ میلیارد ریال رسیده است که ۳۹ درصد رشد را نسبت به سال قبل از آن نشان می‌دهد. مقادیر فروش شمش روی این شرکت به عنوان محصول اصلی آن در سال گذشته به ۲۱.۲۰۰ تن رسیده است که این میزان فروش نسبت به سال ۹۷ تغییری را نشان می‌دهد.

بر اساس این گزارش، این شرکت برای سال جاری فروش بیش از ۵۸ هزار تن شمش روی را در بازار‌های داخلی و صادراتی پیش بینی کرده که در صورت تحقق می‌تواند رشد محسوس درآمد‌های شرکت را در سال جاری در پی داشته باشد. این در حالی است که در ۴ ماهه سپری شده در سال جاری این شرکت صرفا موفق به فروش ۲.۲۰۰ تن شمش روی شده است.

این شرکت همچنین درسال گذشته و در بخش سایر درآمد‌ها مبلغ ۸۹۹ میلیارد ریال سود تسعیر ارز و ۸۵۴ میلیارد ریال سایر درآمد‌ها را شناسایی کرده است.

سود سرمایه‌گذاری‌های محققق شده این شرکت در سال گذشته به بیش از ۴۰۷ میلیارد ریال رسیده است. این در حالی است که سود سرمایه گذاری‌های سال گذشته معادل ۹۰ میلیارد ریال بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: