تعداد بازدید : ۷۳۱
کد خبر : ۲۲۵۴۸۰
بررسی وزن کیسه‌های این سیمان‌ساز در ۹ماهه بررسی شد؛
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای تیر ماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۲،۷۸۶،۶۴۶ میلیون ریال فروش داشته است.

سشرق

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سیمان شرق در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به ۳۱ تیر ماه سال ۹۹، در سایت کدال چنین بیان شده که این شرکت سیمانی مجموعا ۱۷۸.۳۵۷ تن تولید داشته و ۱۸۴.۰۳۷ تن از محصولات خود را به مبلغ ۳۷۱ میلیارد و ۸۵۹ میلیون ریال به فروش رسانده است.

سشرق

در این ماه بیشترین نرخ فروش را محصول سیمان با مبلغ ۲.۰۵۲.۷۵۰ ریال به همراه داشته و طبق همین گزارش ماهانه در خردادماه سال ۹۹، میزان فروش محصولات تولیدی "سشرق"، ۱۹۶.۶۱۹ تن بوده و درآمدی بالغ بر ۳۴۹ میلیارد و ۵۲۸ میلیون ریال را داشت که این شرکت در تیرماه ۹۹، با افزایش درآمد ۶ درصدی مواجه شده است.

سشرق

در صورت سود و زیان میاندوره‌ای ۹ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه سال ۹۹ (حسابرسی نشده) شرکت شرق؛ سود خالص این شرکت ۶۶۶ میلیارد و ۷۴۲ میلیون ریال برآورد شده و سود پایه هر سهم در این دوره ۹ ماهه ۲۵۱ ریال ثبت شده که در مقایسه با گزارش ۹ ماهه سال ۹۸، با افزایش ۶۳ درصدی روبه‌رو شده است.

سشرق

سود خالص این دوره در مقایسه با گزارش میاندوره‌ای سال ۹۸، ۶۳ درصد افزایش داشته و میزان سرمایه ثبت شده در این دوره شرکت سیمان شرق ۲.۶۵۳.۵۶۰ میلیون ریال بوده است.

شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای تیر ماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۲،۷۸۶،۶۴۶ میلیون ریال فروش داشته که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۴۳ درصدی داشته است.

حال باید دید که روند افزایشی نرخ در سیمانی‌ها که اغلب سهامداران چشم‌انتظار آن هستند، می‌تواند مجوزهای کافی را اخذ کند یا خیر چراکه اغلب حقوقی‌های بزرگ بازار، درحال کوچ به سمت سیمانی‌ها هستند و شاید خبری برای این حوزه در راه باشد.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
چرا قیمت سهام سشرق با این برند نامی بالا نمیره اصفهان یکصد هزار به بالای ولی سشرق هزار تومانه مشهد مقدس از سیمان فارس هم کمتره
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.