تعداد بازدید : ۷۱۰
کد خبر : ۲۲۵۵۴۱
خودنمایی پودر سولفات در آمارهای صادراتی این شرکت؛
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
در این ماه بیشترین نرخ فروش را پودر سولفات سدیم در بخش فروش صادراتی داشته که نرخ آن ۲۴ هزار و ۹۶۸ میلیارد و ۵۰۴ میلیون ریال بوده است.

شرکت معدنی املاح ایران

به گزارش گروه تحقیق بورس‌نیوز، میزان فروش‌های داخلی و صادراتی این شرکت در تیر ماه ۲۳.۹۶۶ تن بوده و در این ماه درآمد‌های حاصل از روش محصولات داخلی و صادراتی خود را به مبلغ ۲۸۷ میلیارد و ۲۸۸ میلیون ریال را به سامانه کدال ارائه کرده است.

رشد ۹درصدی فروش

در این ماه بیشترین نرخ فروش را پودر سولفات سدیم در بخش فروش صادراتی داشته که نرخ آن ۲۴ هزار و ۹۶۸ میلیارد و ۵۰۴ میلیون ریال بوده است.

این شرکت در گزارش ارائه شدهی خود در خردادماه، درآمد فروش خود را مبلغ ۲۵۱ میلیارد و ۳۵۲ میلیون ریال بیان کرده و تیرماه ۹۹ در مقایسه با دوره‌ی پیشین خود، ۱.۴۳ درصد رشد به همراه داشته است.

رشد ۹درصدی فروش

شرکت معدنی املاح ایران در گزارش ارائه شده سود و زیان میاندوره‌ای ۳ ماهه منتهی به ۹۹.۰۳.۳۱ (حسابرسی نشده)، میزان سود خالص این شرکت معدنی مبلغ ۵۵۵ میلیارد و ۷۶۸ میلیون ریال و سود پایه هر سهم در ان دوره ۱.۳۲۳ ریال برآورد شده و در این دوره نسبت به دوره مشابه درسال قبل ۳۷ درصد سود به همراه داشته و در سود پایه هر سهم این شرکت نیز شاهد رشد ۳۷ درصدی هستیم.

شرکت معدنی املاح ایران طی عملکرد یک ماهه منتهی به تیر ۱۳۹۹ معادل ۲۸۷,۲۸۸ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال قبل ۹ درصد افزایش یافته است.

"شاملا" با سرمایه ثبت شده ۴۲۰,۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۴ ماهه سال مالی منتهی به ۹۹.۱۲.۳۰ مبلغ ۱,۰۲۹,۵۲۲ میلیون ریال درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹ درصد رشد داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.