تعداد بازدید : ۷۷۵
کد خبر : ۲۲۵۶۵۵
مجمع عمومی فوق العاده این بیمه‌ای برگزار شد؛
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت بیمه کوثر با موضوعیت افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها و حضور ٩١ درصدی سهامداران در حال برگزاری است.

خبری از افزایش سرمایه


به گزارش خبرنگار بورس نیوز، مجیدمشعلچی فیروزآبادی، مدیرعامل شرکت بیمه کوثر در ارائه گزارشی توجیهی اظهار کرد: شرکت بیمه کوثر در بخش خصوصی بزرگترین شرکت با دارایی‌های ثابت و قابل تجدید ارزیابی است که آمادگی افزایش سرمایه را دارد، بنابراین با وجود گستردگی دارایی‌ها و حساسیت کارشناسان دادگستردگی این شرکت در رتبه دوم تجدید ارزیابی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در سال ٩٩ اقدامات موثر و تحولی در جهت دو شاخص هدف‌گذاری با عنوان رضایت‌مندی و سودآوری دنبال خواهد شد و این اهداف به زیرساخت و الزامات حداقلی نیاز دارد.

مشعلچی خاطرنشان کرد: در سال ٩٩تاکنون ٦٠٠ میلیارد تومان سود حاصل از سرمایه گذاری و رشد ٨٨ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل شناسایی شده که نشان از پتانسیل شرکت در راستای جهش حداکثری در صنعت بیمه است.

مدیرعامل "کوثر" صنعت بیمه را در امر افزایش سرمایه جدی دانست و گفت: بیمه کوثر پتانسیل لازم را برای این جهش داشته تا بتواند در آینده ثمربخش باشد. اکنون شرکت در رتبه چهارم قرار داشته که افزایش سرمایه جایگاه را به رتبه اول و دوم ارتقا خواهد داد.

وی در پایان اضافه کرد: ضمن تشکر از زحمات سازمان بورس و بیمه مرکزی، در راستای تلاش‌های صورت گرفته برای امر افزایش سرمایه اعلام می‌دارم پس از اجرایی شدن "افزایش سرمایه" هدف رساندن سرمایه شرکت از ۳۵۰ میلیارد تومان به ۶۵۰ میلیارد تومان خواهد بود که در مجمع نیز به تصویب رسید.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "وبوعلی" ۷ ماه پس از مجمع

شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
سهامداران

سهامداران "شزنگ" دور هم جمع می‌شوند

مجمع عمومی عادی فوق‌العاده شرکت تجهیز نیروی زنگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.

"ارفع" از مردادماه دست به جیب می‌شود

شرکت آهن و فولاد ارفع زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "همراه" در سی‌ام ماه جاری

مجمع عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: