تعداد بازدید : ۶۴۸
کد خبر : ۲۲۵۶۵۵
مجمع عمومی فوق العاده این بیمه‌ای برگزار شد؛
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت بیمه کوثر با موضوعیت افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها و حضور ٩١ درصدی سهامداران در حال برگزاری است.

خبری از افزایش سرمایه


به گزارش خبرنگار بورس نیوز، مجیدمشعلچی فیروزآبادی، مدیرعامل شرکت بیمه کوثر در ارائه گزارشی توجیهی اظهار کرد: شرکت بیمه کوثر در بخش خصوصی بزرگترین شرکت با دارایی‌های ثابت و قابل تجدید ارزیابی است که آمادگی افزایش سرمایه را دارد، بنابراین با وجود گستردگی دارایی‌ها و حساسیت کارشناسان دادگستردگی این شرکت در رتبه دوم تجدید ارزیابی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در سال ٩٩ اقدامات موثر و تحولی در جهت دو شاخص هدف‌گذاری با عنوان رضایت‌مندی و سودآوری دنبال خواهد شد و این اهداف به زیرساخت و الزامات حداقلی نیاز دارد.

مشعلچی خاطرنشان کرد: در سال ٩٩تاکنون ٦٠٠ میلیارد تومان سود حاصل از سرمایه گذاری و رشد ٨٨ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل شناسایی شده که نشان از پتانسیل شرکت در راستای جهش حداکثری در صنعت بیمه است.

مدیرعامل "کوثر" صنعت بیمه را در امر افزایش سرمایه جدی دانست و گفت: بیمه کوثر پتانسیل لازم را برای این جهش داشته تا بتواند در آینده ثمربخش باشد. اکنون شرکت در رتبه چهارم قرار داشته که افزایش سرمایه جایگاه را به رتبه اول و دوم ارتقا خواهد داد.

وی در پایان اضافه کرد: ضمن تشکر از زحمات سازمان بورس و بیمه مرکزی، در راستای تلاش‌های صورت گرفته برای امر افزایش سرمایه اعلام می‌دارم پس از اجرایی شدن "افزایش سرمایه" هدف رساندن سرمایه شرکت از ۳۵۰ میلیارد تومان به ۶۵۰ میلیارد تومان خواهد بود که در مجمع نیز به تصویب رسید.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: