تعداد بازدید : ۷۲۰
کد خبر : ۲۲۵۶۵۵
مجمع عمومی فوق العاده این بیمه‌ای برگزار شد؛
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت بیمه کوثر با موضوعیت افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها و حضور ٩١ درصدی سهامداران در حال برگزاری است.

خبری از افزایش سرمایه


به گزارش خبرنگار بورس نیوز، مجیدمشعلچی فیروزآبادی، مدیرعامل شرکت بیمه کوثر در ارائه گزارشی توجیهی اظهار کرد: شرکت بیمه کوثر در بخش خصوصی بزرگترین شرکت با دارایی‌های ثابت و قابل تجدید ارزیابی است که آمادگی افزایش سرمایه را دارد، بنابراین با وجود گستردگی دارایی‌ها و حساسیت کارشناسان دادگستردگی این شرکت در رتبه دوم تجدید ارزیابی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در سال ٩٩ اقدامات موثر و تحولی در جهت دو شاخص هدف‌گذاری با عنوان رضایت‌مندی و سودآوری دنبال خواهد شد و این اهداف به زیرساخت و الزامات حداقلی نیاز دارد.

مشعلچی خاطرنشان کرد: در سال ٩٩تاکنون ٦٠٠ میلیارد تومان سود حاصل از سرمایه گذاری و رشد ٨٨ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل شناسایی شده که نشان از پتانسیل شرکت در راستای جهش حداکثری در صنعت بیمه است.

مدیرعامل "کوثر" صنعت بیمه را در امر افزایش سرمایه جدی دانست و گفت: بیمه کوثر پتانسیل لازم را برای این جهش داشته تا بتواند در آینده ثمربخش باشد. اکنون شرکت در رتبه چهارم قرار داشته که افزایش سرمایه جایگاه را به رتبه اول و دوم ارتقا خواهد داد.

وی در پایان اضافه کرد: ضمن تشکر از زحمات سازمان بورس و بیمه مرکزی، در راستای تلاش‌های صورت گرفته برای امر افزایش سرمایه اعلام می‌دارم پس از اجرایی شدن "افزایش سرمایه" هدف رساندن سرمایه شرکت از ۳۵۰ میلیارد تومان به ۶۵۰ میلیارد تومان خواهد بود که در مجمع نیز به تصویب رسید.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"سیستم" تا ۹ روز دیگر به مجمع می‌رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت همکاران سیستم در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ برگزار خواهد شد.

"زماهان" سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ برگزار خواهد شد.

"دریشمک" در اندیشه تغییر هیات مدیره

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت توليد و صادرات ريشمک در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ برگزار خواهد شد.

"تملت" به مجمع می‌رود

شرکت تامین سرمایه ملت در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ مجمع عمومی فوق العاده برگزار خواهد کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: