تعداد بازدید : ۴۲۳
کد خبر : ۲۲۵۶۷۱
رشد ۱۷ درصدی میزان کل فروش نسبت به خردادماه؛
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش در بخش خوراکی‌ها طی این ماه بیشترین میزان فروش را در بین محصولات این فروشگاه به ثبت رسانده که رشدی حدود ۲۲درصد را نسبت به ماه گذشته از خود برجای گذاشته است.

رشد ۷۲ درصدی

به گزارش گروه تحقیق بورس‌نیوز، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیرماه ۹۹، تعداد فروش محصولات خود را در این ماه ۱۲۰میلیون و ۸۹۷ هزار و ۷۱ عدد اعلام کرد که از این مقدار، فروشی بالغ بر ۱۰ هزار و ۹۷۶ میلیارد و ۹۰۶ میلیون ریال ثبت شده است.

رشد ۷۲ درصدی

بر اساس این گزارش، در این ماه بیشترین میزان فروش را در بین محصولات این فروشگاه، خوراکی‌ها به ثبت رسانده‌اند که تعداد ۵۷.۵۷۱.۴۱۴ به فروش رفته و نرخ فروش خوراکی‌های این فروشگاه، حدود ۲۲درصد نسبت به ماه گذشته افزایش داشته است.

بر اساس این گزارش، در خردادماه سال۹۹ "افق"، تعداد محصولات فروش رفته این فروشگاه زنجیره‌ای بیش از  ۱۰۹میلیون و ۵۵۶ هزار بوده که از این میزان فروش، درآمد حاصل شده مبلغی در حدود ۹ هزار و ۳۹۰ میلیارد ریال بوده که بنابراین میزان فروش تیرماه۹۹ "افق" نسبت به خردادماه رشد ۱۷درصدی را از خود برجای گذاشته است.

شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۳۷،۸۷۲،۱۵۶ میلیون ریال فروش داشته که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۷۲ درصدی داشته است.

این شرکت در قیاس با دوره مشابه خود در تیرماه ۹۸، با رشد درآمد ۸۷ درصدی مواجه است.

رشد ۷۲ درصدی

این شرکت در تصمیمات مجمع عمومی صاحبان سهام برای سال مالی منتهی به ۹۹.۱۲.۳۰ در رابطه با دستور جلسه چنین تصمیماتی را اتخاذ کرده اند که با افزایش سرمایه ۱.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریالی موافقت نموده منتهی افزایش سرمایه تا زمان برگزاری این مجمع نزد مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت نخواهد رسید و به دارندگان حق تقدم سود تعلق نمی‌گیرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: