تعداد بازدید : ۷۸۴
کد خبر : ۲۲۵۸۳۴
شناسایی درآمدی تنها ۴میلیارد تومانی از شرکت ۹۹۰ میلیارد تومان؛
۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
درآمد‌های اصلی شرکت به ۴ دسته اصلی تقسیم می‌شود که شاید برخی از آن‌ها تکرار پذیر نباشد و این موضوع چالش جدیدی برای سرمایه گذارانش باشد.

شناسایی درآمدی تنها ۴ میلیارد تومانی عملیاتی در شش ماهه از شرکتی با ارزش بیش از ۹۹۰ میلیارد تومان

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که این روز‌ها شاهد اعتراضات متعدد سهامداران شرکت‌های کوچک نظیر شرکت لیزینگ ایرانیان و ...، هستیم، دیدن تشکیل صفوف خرید در سهام شرکت‌هایی نظیر لیزینگ خودرو غدیر نشان می‌دهد که نوک پیکان ریزش‌ها و افت‌های قیمتی متوجه همین خریداران در قیمت‌های بالاست.

شناسایی درآمدی تنها ۴ میلیارد تومانی عملیاتی در شش ماهه از شرکتی با ارزش بیش از ۹۹۰ میلیارد تومان

صورت‌های مالی ۶ماهه شرکت لیزینگ خودرو غدیر حاکی از آن است که درآمد‌ها و عملکرد این شرکت به هیچ عنوان با ارزش این روز‌های سهام این شرکت همخوانی ندارد و شاید در آینده‌ای نزدیک می‌بایست شاهد افت قیمت سهام این شرکت نیز باشیم.

علیرغم آنکه این شرکت در ۶ ماهه نخست سال مالی جاری موفق به تعدیل مثبت ۳۷ درصدی سود خالص خود در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شده که با این حال نگاهی به صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت حاکی از شناسایی سود‌های غیرعملیاتی و شاید تکرارناپذیر نسبت به سال گذشته دارد.

همانگونه که در جدول ذیل مشاهده می‌شود درآمد‌های اصلی شرکت به ۴ دسته اصلی تقسیم می‌شود که شاید برخی از آن‌ها تکرار پذیر نباشد و این موضوع چالش جدیدی برای سرمایه گذارانش باشد.

شناسایی درآمدی تنها ۴ میلیارد تومانی عملیاتی در شش ماهه از شرکتی با ارزش بیش از ۹۹۰ میلیارد تومان

در مجموع، سود خالص این شرکت در دوره ۶ ماهه نخست سال جاری منجر به شناسایی سود خالصی ۱۲۸ میلیارد ریال و ۲۴۳ ریال به ازای هر سهم بوده که نشان دهنده اوضاع وخیم این صنعت و شرکت بهمن لیزینگ در ادامه سال جاری دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.