تعداد بازدید : ۶۹۱
کد خبر : ۲۲۶۱۱۲
سیمان داخلی، پرچمدار فروش محصولات تولیدی در مردادماه؛
۰۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷
در ۵ماهه نخست سال جاری "سقاین" درآمدی برابر با مبلغ ۶۱۲ میلیارد و ۲۶۹ میلیون ریال داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، این شرکت شاهد رشد چشمگیر ۸۵درصدی بوده است.

رشد ۲۷ درصدی بخش صادرات

گروه تحقیق بورس‌نیوز، شرکت سیمان قاین "سقاین" در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه ۹۹، مجموع فروش‌های داخلی، صادراتی و درآمد ارائه خدمات خود را مبلغ ۱۳۹میلیارد و ۳۴۸میلیون ریال گزارش کرده است.

"سقاین" بیشترین میزان فروش را در بخش صادرات با محصول "سیمان صادراتی" به ثبت رسانده که مبلغی حدود ۲۱میلیارد و ۲۴۲میلیون ریال درآمد را در کارنامه مالی خود برای سهامداران به همراه داشته است.

رشد ۲۷ درصدی بخش صادرات

با نگاهی به عملکرد این شرکت در گزارش تیرماه ۹۹، میزان درآمد کسب شده در بخش‌های «فروش داخلی»، «صادراتی» و «ارائه خدمات» مبلغ ۱۴۱میلیارد و ۴۶۳میلیون ریال به چشم می‌خورد که در این میان در بخش «فروش‌های صادراتی» میزان فروش را با مبلغ ۱۶ میلیارد و ۸۰۶ میلیون ریال ثبت شده و همچنین نظاره‌گر آن هستیم که فروش صادراتی "سقاین" در مردادماه با ۱.۴۹درصد کاهش نسبت به ماه گذشته روبه‌رو بوده است.

بر پایه این گزارش، در ۵ماهه نخست سال جاری "سقاین" درآمدی برابر با مبلغ ۶۱۲ میلیارد و ۲۶۹ میلیون ریال داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، این شرکت شاهد رشد چشمگیر ۸۵درصدی بوده است.

رشد ۲۷ درصدی بخش صادرات

صادرات شرکت طی مردادماه معادل ۴۲میلیارد و ۴۱۰میلیون ریال بوده که نسبت به ماه گذشته رشد ۲۷درصد داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: