تعداد بازدید : ۷۶۵
کد خبر : ۲۲۶۱۵۸
فروش ۵ ماهه به ۵.۵۹۲ میلیارد ریال رسید؛
۰۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
نرخ فروش محصولات شرکت در ماه گذشته با افزایش همراه بوده در حالی که نرخ اوره کشاورزی با یک درصد افزایش به ۲۲ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال رسیده است.

فروش ۵ ماهه به ۵.۵۹۲ میلیارد ریال رسید

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت پتروشیمی خراسان در مردادماه عملکرد خوبی را ثبت کرده و موفق به کسب درآمد عملیاتی ۱.۳۸۸ میلیارد ریالی شده که به این ترتیب جمع کل درآمد‌های این شرکت در ۵ماهه نخست امسال به ۵.۵۹۲میلیارد ریال رسیده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته افت اندک ۳درصدی را نشان می‌دهد.

فروش ۵ ماهه به ۵.۵۹۲ میلیارد ریال رسید

علت افت درآمد‌های شرکت نسبت به سال قبل علی رغم رشد نرخ‌های فروش، کاهش مقادیر فروش شرکت بوده، در حالی که مقادیر فروش اوره شرکت در ۵ ماهه امسال معادل ۱۷۱ هزار تن بوده، این میزان در مدت مشابه سال گذشته معادل ۲۲۰ هزار تن بوده است.

نرخ فروش محصولات شرکت در ماه گذشته با افزایش همراه بوده در حالی که نرخ اوره کشاورزی با یک درصد افزایش به ۲۲ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال رسیده، نرخ فروش اوره صادراتی شرکت با ۱۱ درصد رشد قیمت ناشی از افزایش نرخ تسعیر ارز به ۳۳ میلیون و ۶۱۰ هزار ریال رسیده است.

محصول کریستال ملامین شرکت نیز در بخش داخلی با ۶ درصد افزایش به ۱۹۲ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال رسیده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: