تعداد بازدید : ۷۵۵
کد خبر : ۲۲۶۳۶۷
۰۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰
بانک تجارت ساده‌ترین روش‌های ممکن را برای پذیره‌نویسی سهام دولت در پالایشگاه‌های کشور در قالب «صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم» با تخفیف 20 درصدی فراهم کرده است، هموطنان می‌توانند از بامداد چهارشنبه ۵ شهریورماه تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۹ شهریورماه نسبت به خرید از درگاه‌های غیرحضوری این بانک اقدام کنند.
خرید آسان سهام «صندوق پالایشی یکم» از درگاه‌های بانک تجارت
به گزارش روابط عمومی، بانک تجارت به منظور حفظ سلامتی شهروندان با توجه به شیوع بیماری کرونا با ایجاد درگاه‌های پرداخت غیرحضوری شامل همراه بانک، پایگاه اینترنتی بانک به نشانی www.tejaratbank.ir، اینترنت بانک، اپلیکیشن‌های ست و پات، امکان پذیره‌نویسی سهام دولت در پالایشگاه‌های کشور را بدون نیاز به کد بورسی و تنها با کدملی از طریق صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله فراهم کرده است.
متقاضیان می‌توانند از چهارشنبه پنجم شهریورماه حداکثر تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ نسبت به ثبت نام اقدام کنند. حداقل مبلغ پذیره‌نویسی برای هر شخص حقیقی ۱۰۰ هزار ریال و حداکثر ۵۰ میلیون ریال است وبا این توضیح متقاضیانی که در پذیره‌نویسی واحد‌های سرمایه‌گذاری صندوق واسطه‌گری مالی (دارایکم) شرکت کرده‌اند در مجموع می‌توانند از دو صندوق تا سقف ۵۰ میلیون ریال پذیره نویسی کنند که در زمان پذیره نویسی پس از ورود کد ملی محاسبه و اعلام می‌شود.
این صندوق پالایشی با توجه به عدم محدودیت سنی، فرصت سرمایه‌گذاری بلندمدت برای فرزندان را نیز فراهم کرده است و از مزایای این خرید، بهره‌مندی هموطنان از تخفیف ۲۰ درصدی پذیره نویسی اولیه است و مبنای محاسبه تخفیف برای هر فرد حقیقی ایرانی قیمت پایانی روز معاملاتی قبل از شروع پذیره نویسی با احتساب ۲۰ درصد تخفیف است.
انجام معامله این واحد‌ها از یک ماه بعد از تخصیص امکان‌پذیر است، در صورتی که متقاضیان فاقد کدمعاملاتی باشند می‌توانند کد معاملاتی (کدبورسی) را مطابق رویه‌های شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه دریافت و اقدام کنند.
داشتن حساب به ازای هر فرد حقیقی الزامی نیست، اما شماره شبای پرداخت کننده باید برای عودت وجوه مازاد بر واحد‌های تخصیص یافته پس از اتمام پذیره نویسی در اطلاعات متقاضی درج شود.
علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در «صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم» برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه و یا با مرکز ارتباط مشتریان به شماره ۱۵۵۴ تماس حاصل کنند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: