تعداد بازدید : ۳۸۷
کد خبر : ۲۲۶۳۹۹
عملکرد این آلومینیومی در رینگ معاملات بررسی شد؛
۰۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
۲.۰۰۰تن شمش آلومینیوم این شرکت با نرخ ۳۹۵ میلیون و ۱۵۰ هزار ریالی عرضه و معامله گردید که بیش از ۸ درصد افزایش نرخ را نشان می‌دهد.

هفته پر عرضه ایرالکو در بورس کالا

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، شرکت آلومینیوم ایران در هفته منتهی به ۵ شهریور ماه ۱۳۹۹ موفق به ثبت درآمد عملیاتی ۲ هزار و ۱۴۲ میلیارد ریالی شد.

به این ترتیب جمع کل ارزش معاملات این شرکت در بورس کالا از ابتدای سال تا پایان هفته جاری به بیش از ۱۶ هزار و ۱۴۲ میلیارد ریال رسیده است.

هفته پر عرضه ایرالکو در بورس کالا

۵۰۰ تن بیلت توسط این شرکت عرضه شد و نرخ فروش هر تن از این محصول به ۴۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال رسید که نسبت به قیمت دو هفته قبل (آخرین معامله ثبت شده در بورس کالا) افزایش در حدود ۵ درصدی را نشان می‌دهد.

بر پایه این گزارش، ۲.۰۰۰تن شمش آلومینیوم این شرکت با نرخ ۳۹۵ میلیون و ۱۵۰ هزار ریالی عرضه و معامله گردید که بیش از ۸ درصد افزایش نرخ را نشان می‌دهد.

در جدول زیر آمار معاملات محصولات شرکت آلومینیوم ایران ارائه شده است:

هفته پر عرضه ایرالکو در بورس کالا

در این هفته همچنین ۲ هزار و ۵۴۰ تن شمش آلیاژی توسط این شرکت عرضه شد. ارزش معامله این محصول نیز به یک هزار و ۱۴۲ میلیارد ریال رسید. نرخ متوسط هر تن از این محصول نیز به ۴۴۹ میلیون و ۸۳۰ هزار ریال رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: