تعداد بازدید : ۹۴۳
کد خبر : ۲۲۶۴۱۰
بورس نیوز بررسی کرد؛
۰۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس اطلاعات مندرج در وب سایت آن شامل ۲۶.۲ درصد سرمایه گذاری در اوراق بدهی، ۲۴.۳ درصد سپرده‌های بانکی، ۳.۹ درصد سهام و حق تقدم شرکت‌ها و ۴۵.۷ درصد نیز سایر دارایی‌ها است.
بازدهی ۳.۹ درصدی صندوق قابل معامله یاقوت آگاه
به گزارش بورس نیوز صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت یاقوت آگاه که از انواع صندوق‌های با درآمد ثابت و قابل معامله محسوب می‌گردد، در هفته گذشته در زمینه جذب منابع مالی عملکرد بسیار خوبی داشته است و موفق به جذب ۵ هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال منابع مالی شده است. به این ترتیب این صندوق در هفته گذشته با رشد دو برابری ارزش مواجه شده است که در نوع خود جالب است. ارزش این صندوق درآمد ثابت به ۱۰ هزار و ۸۷۶ میلیارد ریال رسیده است.
در جدول زیر بازدهی صندوق بر اساس بازه‌های زمانی هفته، ماه و سه ماه گذشته ارائه شده است. با توجه به اینکه عمر این صندوق کمتر از یک سال بوده است، بازدهی سال قبل ارائه نشده است.
بازدهی ۳.۹ درصدی صندوق قابل معامله یاقوت آگاه
ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس اطلاعات مندرج در وب سایت آن شامل ۲۶.۲ درصد سرمایه گذاری در اوراق بدهی، ۲۴.۳ درصد سپرده‌های بانکی، ۳.۹ درصد سهام و حق تقدم شرکت‌ها و ۴۵.۷ درصد نیز سایر دارایی‌ها است. سهم بالای سایر دارایی‌ها در این صندوق به دلیل عدم تخصیص منابع جدید مالی صندوق به سرمایه گذاری در دارایی‌های قابل تخصیص است و علت این امر نیز حضور یکباره منابع مالی سنگین در هفته گذشته بوده است و انتظار می‌رود تا هفته آینده شاهد بهبود ترکیب دارایی‌های صندوق باشیم.
بازدهی ۳.۹ درصدی صندوق قابل معامله یاقوت آگاه
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"هپکو" به مجمع رفت

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
حسابرس

حسابرس "قبیستو" در مجمع مشخص شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت قند بیستون در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ برگزار شد.
ترکیب جدید هیات مدیره

ترکیب جدید هیات مدیره "اتکام" تعیین شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی امین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: