تعداد بازدید : ۶۵۹
کد خبر : ۲۲۶۴۱۰
بورس نیوز بررسی کرد؛
۰۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس اطلاعات مندرج در وب سایت آن شامل ۲۶.۲ درصد سرمایه گذاری در اوراق بدهی، ۲۴.۳ درصد سپرده‌های بانکی، ۳.۹ درصد سهام و حق تقدم شرکت‌ها و ۴۵.۷ درصد نیز سایر دارایی‌ها است.
بازدهی ۳.۹ درصدی صندوق قابل معامله یاقوت آگاه
به گزارش بورس نیوز صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت یاقوت آگاه که از انواع صندوق‌های با درآمد ثابت و قابل معامله محسوب می‌گردد، در هفته گذشته در زمینه جذب منابع مالی عملکرد بسیار خوبی داشته است و موفق به جذب ۵ هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال منابع مالی شده است. به این ترتیب این صندوق در هفته گذشته با رشد دو برابری ارزش مواجه شده است که در نوع خود جالب است. ارزش این صندوق درآمد ثابت به ۱۰ هزار و ۸۷۶ میلیارد ریال رسیده است.
در جدول زیر بازدهی صندوق بر اساس بازه‌های زمانی هفته، ماه و سه ماه گذشته ارائه شده است. با توجه به اینکه عمر این صندوق کمتر از یک سال بوده است، بازدهی سال قبل ارائه نشده است.
بازدهی ۳.۹ درصدی صندوق قابل معامله یاقوت آگاه
ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس اطلاعات مندرج در وب سایت آن شامل ۲۶.۲ درصد سرمایه گذاری در اوراق بدهی، ۲۴.۳ درصد سپرده‌های بانکی، ۳.۹ درصد سهام و حق تقدم شرکت‌ها و ۴۵.۷ درصد نیز سایر دارایی‌ها است. سهم بالای سایر دارایی‌ها در این صندوق به دلیل عدم تخصیص منابع جدید مالی صندوق به سرمایه گذاری در دارایی‌های قابل تخصیص است و علت این امر نیز حضور یکباره منابع مالی سنگین در هفته گذشته بوده است و انتظار می‌رود تا هفته آینده شاهد بهبود ترکیب دارایی‌های صندوق باشیم.
بازدهی ۳.۹ درصدی صندوق قابل معامله یاقوت آگاه
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: