تعداد بازدید : ۵۷۴
کد خبر : ۲۲۶۴۸۵
فروش ۵ ماهه شرکت به ۲۹۰۵ میلیارد ریال رسید؛
۱۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷
فروش "غویتا" از ابتدای سال مالی تا آخر مرداد امسال، ۲۰۹۵میلیارد و ۸۵۹ میلیون ریال بوده که این رقم نسبت به دوره مشابه سال گذشته، ۶۴درصد افزایش پیدا کرده است.

افزایش ۳۷ درصدی فروش بیسکوییت مادر

به گزارش گروه تحقیق بورس‌نیوز، در گزارش‌های ماهه ویتانا با نماد "غویتا" تولید انواع بیسکویت‌های این شرکت به ۱۹۸۳تن رسید که نسبت به ماه گذشته افزایش ۸ درصدی را تجربه کرده ضمن آنکه از فروش ۲۱۱۱تن محصولات این شرکت، درآمد ۴۱۶میلیارد و ۱۰۲میلیون ریالی ایجاد شده است.

بر پایه این گزارش، مبلغ فروش "غویتا" از ابتدای سال مالی تا آخر مرداد امسال، ۲۰۹۵میلیارد و ۸۵۹ میلیون ریال بوده که این رقم نسبت به دوره مشابه سال گذشته، ۶۴درصد افزایش پیدا کرده اما؛ لازم به ذکر است که در این دوره، رشد ۱۴درصدی در تولیدات این شرکت آورده است.

افزایش ۳۷ درصدی فروش بیسکوییت مادر

از مقایسه گزارش‌های شرکت ویتانا می‌توان دریافت که تولید این شرکت نسبت به مرداد سال گذشته، افزایش ۲۹درصدی داشته و همچنین مبلغ فروش تیر ۹۹، ۴۱۶میلیارد و ۱۰۲میلیون ریال بوده که نسبت به تیرماه سال گذشته ۳۷درصد افزایش پیدا کرده است.

 

افزایش ۳۷ درصدی فروش بیسکوییت مادر

از مقایسه تولید و فروش این شرکت در پنج ماهه اخیر، شرکت در اردیبهشت ماه  به بیشترین سطح تولید و فروش رسیده است و در خرداد ماه به کمترین این مقادیر رسیده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: