تعداد بازدید : ۲۴۰۱
کد خبر : ۲۲۶۵۴۳
عملکرد مناسب اهالی برج سپهر در مردادماه؛
۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
کسری ۱.۱۱۵ میلیارد ریالی بانک صادرات در تیرماه سال ۱۳۹۹ به مازاد ۱.۹۸۵ میلیارد ریالی در مرداد ماه مبدل شده است.

عملکرد مناسب

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، گزارش مردادماه بانک صادرات حاکی از شناسایی حدود ۱.۹۸۵ میلیارد ریالی مازاد درآمد‌های بانکداری است که این روال در مقایسه با ماه‌های گذشته، سهامداران خود را خوشنود کرده است.

عملکرد مناسب

در حالی که این بانک در سه ماهه نخست سال موفق به شناسایی در حدود ۱۰ ریالی سود خالص به ازای هر سهم شد و ادامه روند و شناسایی مجدد کسری درآمد‌های این بانک در تیرماه، عملکرد مرداد ماه این بانک می‌تواند بارقه‌های امیدی در دل سهامدارانش ایجاد کند.

همانگونه که در جدول فوق نیز مشاهده می‌شود، کسری ۱.۱۱۵ میلیارد ریالی بانک صادرات در تیرماه سال ۱۳۹۹ به مازاد ۱.۹۸۵ میلیارد ریالی در مرداد ماه مبدل شده است.

بر اساس صورت‌های مالی ۳ ماهه حسابرسی نشده این بانک سودی ۱۰ریالی را به ازای هر سهم محقق کرده در حالی که در مدت مشابه سال مالی گذشته شاهد تحقق سودی یک ریالی از این بانک بودیم.

با این وجود، آنچه در خصوص نحوه گزارش‌دهی بانک‌ها کاملا مشهود بوده، اعتبار پایین گزارش‌های میاندوره حسابرسی نشده بوده چراکه در سال‌های اخیر گزارش‌های حسابرسان و الزامات بانک مرکزی تعیین کنند سود واقعی این شرکت‌ها است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.