تعداد بازدید : ۷۶۲
کد خبر : ۲۲۶۵۴۴
بررسی تراکنش‌های دستگاه‌های پوز این شرکت؛
۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵
کاهش چشمگیر درآمد‌های حاصل از پشتیبانی دستگاه‌های پوز بانکی و البته سایر درآمد‌های عملیاتی از مهمترین نکات قابل تامل برانگیز گزارش‌های عملکرد منتشر شده این شرکت است.

افت درآمد‌های حاصل از پشتیبانی پوز‌های بانکی ادامه دارد

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که در هفته‌های اخیر شاهد کاهش قیمت سهام شرکت آسان پرداخت در بورس بودیم، گزارش عملکرد مردادماه این شرکت نیز کماکان تحت تاثیر کرونا قرار داشته چراکه مردم خریدهای با دستگاه پوز را در مراحل بعدی خریدهای اینترنتی قرار داده‌اند.

افت درآمد‌های حاصل از پشتیبانی پوز‌های بانکی ادامه دارد

اعلام سود خالص ۳۳۰ ریالی در سه ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ و البته روند عرضه‌های سهامداران در هفته‌های اخیر از رویداد‌های با اهمیتی بوده که بسیاری از سهامداران از مدیران شرکت درخواست اتخاذ استراتژی‌های جدیدی را نسبت به درآمدزایی‌ها دارند.

همانگونه که در جدول فوق نیز مشاهده می‌شود، کاهش چشمگیر درآمد‌های حاصل از پشتیبانی دستگاه‌های پوز بانکی و البته سایر درآمد‌های عملیاتی از مهمترین نکات قابل تامل برانگیز گزارش‌های عملکرد منتشر شده این شرکت است.

همچنین مدیران شرکت باید نسبت به پوشش فروش پین و اعتبار نیز در مردادماه در مقایسه با عملکرد ۵ماهه نخست نیز راهکاری را در نظر بگیرند.

در این شرایط به نظر می‌رسد کاهش تعداد نوبت‌های خرید مشتریان و مصرف‌کنندگان در ماه‌های اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا تا حدود زیادی کارمزد ناشی از تراکنش‌های شاپرکی را نیز تحت الشعاع قرار داده که باید منتظر ماند و دید که آیا با کاهش محدودیت‌ها و شیوع ویروس کرونا این چالش شرکت‌های پرداخت به پایان خواهد رسید و یا خیر؟

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.