تعداد بازدید : ۱۳۴۹
کد خبر : ۲۲۶۶۰۲
عضو شورای عالی بورس در گفت‌وگو با بورس نیوز:
۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
عضو شورای عالی بورس گفت: افزایش بررسی ۱۰ درصدی دامنه نماد‌های بزرگ در شورای عالی بورس در دستور کار قرار ندارد.

تکذیب بررسی افزایش ۱۰ درصدی دامنه نماد‌های بزرگ در شورای عالی بورس

به گزارش خبرنگار بورس نیوز،طی روزهای اخیر زمزمه هایی مبنی بر افزایش دامنه نمادهای بزرگ به ۱۰ درصد به گوش می رسید و حتی این شایعه نیز در فضای مجازی منتشر شد که در جلسه امروز شورای عالی بورس مقرر شده در این باره تصمیم گیری شود.

در این باره سعید اسلامی بیگدلی عضو شورای عالی بورس در گفت‌وگو با بورس نیوز با تکذیب در دستور کار بودن این موضوع در جلسه امروز گفت:  اطلاعی که بنده دارم این موضوع در دستور کار جلسه قرار ندارد.

وی تاکید کرد: تا این لحظه خبری از مطرح شدن این موضوع در جلسه امروز نیست اما باید منتظر برگزاری جلسه باشیم اگر این موضوع مطرح شد اطلاع رسانی می شود.

بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۱
هدف از این خبر قرمز شدن بازار بود که حاصل شد
حالا دیگه تکذیب میشه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۱
سخت گیری سازمان از حقوقی ها حمایت از بازار ....... چرت ننویس
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۱
بادرود.ترابه آنچه برای خودت می پسندیدومنافع برای خودتان داردقسم می دهم که هرکاری راباتجربیات کشورهای متمدن وکارشناسان داخلی وخارجی بررسی کنیدوبعداقدام کنیدنه اینکه شب خوابیدیدبه خوابتان آمدیازن وبچه هایتان یک چیزی گفتندشمابیاییدبخوردملت بدهیدهماننداین چهل سال که ناشایسته سالاری رااولین شرط قراردادندتابه اینجارسیدیم باسپاس شادباشید
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۱
در عجبم از این همه کارشناس بازار سرمایه و مسئولان قد و نیم قد بورس که پیوسته در کار سرزنش سهامداران خردند و مشفقانه ایشان را از رفتارهای هیجانی بر حذر میدارند، غافل از ان که آنچه سهامداران را به رفتار هیجانی وا میدارد بازار نا متعادلی است که یا در صف خرید قفل است و یا در صف فروش. ساختار معیوبی که شبیه هیچ بورسی در هیچ کجای دنیا نیست و تنها مختص بورس تهران است. در سیستم حراج، که سنگ بنای بورس است، قیمت، متغیری است آزاد و تابع عرضه و تقاضا. اما در بورس تهران دست و پای آن را بسته اند و در قفس محدودیت 5 درصد انداخته اند. نتیجه این که عرضه و تقاضا به جای آن که با تغییر قیمت به تعادل برسد، در یک سیستم خود افزا تشکیل صف میدهد؛ مشاهده صف توسط سهامدار همانا و وحشت جاماندن همان. صف سیگنال خرید یا فروش مخابره میکند و علت العلل همان هیجانی میشود که سهامداران به خاطرش سرزنش میشوند، و این دور باطل به همین ترتیب ادامه می یابد.
در یک کلام، علت رفتار هیجانی وجود صف است و علت تشکیل صف، وجود محدودیت نوسان قیمت. ریشه مشکلات بورس تهران، نفس محدودیت دامنه نوسان قیمت است و نه مقدار این محدودیت. تفاوت چندانی بین محدودیت 5 درصد با 10 درصد نیست.
تردیدی ندارم که مدیران بورس تهران بهتر از من به ریشه مشکل واقفند، اما آیا شهامت تصمیم گیری دارند ؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۱
رییس بورس باید اخراج شود اون از هسته اون از تغییر ساعات معاملات او از نحوه مدیریت سهام عدالت و اون از ریزش بازار بدونه راه حل
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۱
لعنت بر هرچی حقوقی ایست
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: