تعداد بازدید : ۶۲۰
کد خبر : ۲۲۶۷۸۲
فروش ماهانه نسبت تیر ۳ درصد رشد کرد؛
۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷
میزان فروش‌های داخلی این فولادساز که بیشترین حجم آن را کماکان «اسلب» دربرمی‌گیرد، مجموعا مبلغی بالغ بر ۶ هزار و ۵۸۱ میلیارد ریال را در بخش فروش به ثبت رسانده است.

 

۲۹ درصد رشد درآمد در ۵ ماهه ابتدایی سال ۹۹

گروه تحقیق بورس نیوز، " هرمز " در گزارش فعالیت ماهانه در تیر ماه ۹۹، از فروش محصولات خود میزان درآمدی برابر با مبلغ ۶ هزار و ۳۸۲ میلیارد ریال کسب کرده و بیشترین مقدار فروش از سبد محصولات این شرکت را «اسلب» تشکیل می‌دهد.

بر اساس همین گزارش، شرکت فولاد هرمزگان جنوب " هرمز " در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به ۹۹.۰۵.۳۱، میزان فروش‌های داخلی خود را که بیشترین حجم آن را کماکان «اسلب» دربرمی‌گیرد و به مجموع مبلغی بالغ بر ۶ هزار و ۵۸۱ میلیارد ریال به ثبت رسیده است.


بر اساس بررسی‌های انجام شده بر دو ماه پایانی این شرکت فولادی در مرداد ماه به نسبت ماه گذشته خود ۳ درصد افزایش را تجربه کرده است.

۲۹ درصد رشد درآمد در ۵ ماهه ابتدایی سال ۹۹


طبق صورت مالی‌های میاندوره‌ای ۳ ماهه منتهی به ۹۹.۰۳.۳۱، در این شرکت فولادی میزان سود خالص در این دوره مبلغی بالغ بر ۴ هزار و ۱۷۴ میلیارد ریال شناسایی شده و در این دوره میزان سود پایه هر سهم ۱۶۷ ریال بوده است.


شرکت فولاد هرمزگان جنوب در مقایسه با دوره پیشین خود در سه ماهه ابتدایی سال گذشته میزان سود خالصی برابر با ۳ هزار و ۳۰۵ میلیارد ریال بوده که در سه ماهه ابدای سال ۹۹ با افزایشی ۲۶ درصدی روبه‌رو بوده است.

طی عملکرد ۵ ماهه سال مالی منتهی به ۹۹.۱۲.۳۰ مبلغ ۳۰۰۰ میلیارد تومام درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۹ درصد رشد داشته است.

۲۹ درصد رشد درآمد در ۵ ماهه ابتدایی سال ۹۹

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: