تعداد بازدید : ۲۱۷
کد خبر : ۲۲۶۸۷۸
مدیرکل امور اقتصاد و دارایی کرمانشاه:
۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
مدیرکل امور اقتصاد و دارایی کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه یک میلیون و ۴۲۱ هزار و ۱۲۸ نفر معادل ۷۵ درصد جمعیت استان مشمول سهام عدالت هستند.

۷۵ درصد مردم کرمانشاه سهامدار عدالت هستند

به گزارش بورس نیوز، امیر حمزه حیدریان، مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه اظهار کرد: در استان کرمانشاه یک میلیون و ۴۲۱ هزار و ۱۲۸ نفر معادل ۷۵ درصد جمعیت استان مشمول سهام عدالت هستند که سهم هر نفر از سهام عدالت یک میلیون تومان و برای هر خانوار حداکثر تا ۵ سهم و تا سقف ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در حال حاضر جاماندگان از سهام عدالت نیاز به مصوبه‌ای از سوی مجلس دارند که منتظر ابلاغ آن هستیم.

حیدریان ادامه داد: در کل کشور ۲ میلیون ۵۰۰ هزار نفر سهام‌دار متوفی داریم که وراث قانونی باید منتظر اعلام شرکت سپرده‌گذاری اوراق بهادار در خصوص نحوه انتقال باشند.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه در خصوص نحوه آزادسازی سهام عدالت بیان کرد: بر این اساس در استان کرمانشاه ۵۳ درصد روش مستقیم و ۴۷ درصد روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند.

حیدریان خاطرنشان کرد: امکان فروش سهام عدالت افرادی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده و یا برای آن‌ها انتخاب شده منوط به انتخاب هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری استانی است لذا تمام افرادی که آزادسازی سهام عدالت آن‌ها غیر مستقیم بوده ضرورت دارد تا از طریق مراجعه به دفاتر پیشخوان منتخب در سطح استان، فرآیند احراز هویت در سامانه سجام را انجام داده تا امکان حضور در مجامع شرکت مذکور فراهم شود.

وی تصریح کرد: افرادی که روش مستقیم را انتخاب کرده اند در حال حاضر می‌توانند ۶۰ درصد از سهام عدالت خود را بفروشند و مجوز فروش ۳۰ درصد دیگر سهام آن‌ها در دهه فجر از طرف دولت صادر و مجوز ۱۰ درصد باقیمانده نیز تا پایان سال صادر خواهد شد.

حیدریان گفت: افرادی که برای ورود به سامانه سهام عدالت با مشکلاتی مواجه هستند، باید با مراجعه به سایت www.samanese.ir اطلاعات خود را به روز رسانی کنند و همچنین با شماره ۳۳۹۶۷۳۰۰-۰۲۱ و یا مرکز پاسخگویی سهام عدالت سامانه ۱۵۶۹ تماس حاصل کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: