تعداد بازدید : ۸۰۹
کد خبر : ۲۲۷۰۸۳
۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
بورس نیوزعزیز برای حمایت از سهامداران کوچک وحقیقی ها این پیشنهاد را به سمع نظر مسئولین برسانید در این موقعیتهای بحرانی که حقوقی ها با ایجاد صف فروش می خواهند قیمت سهماها را پایین بکشند تا در کف خریداری کنند. بورس وفرابورس باید سیستم های نرم افزاری را طوری تنظیم کنند که موقع خرید از آخر خط ووسطهای خط واز قسمتهای مختلف خط خریداری کند. که دیگر سهم صف فروش ترس فریبکاران نتوانددر امان بمانند. چون حقوقی که قضد پایین آوردن سهم را دارد در ساعات اولیه صف فروش ترس ایجاد میکند ودنباله آن سهامداران کوچک بی اطلاع میترسند سهامشان را به صف فروش ساختگی حقوقی میگذارند وبعد که صف فروش میلیونی ایجاد شد حقوقی سهام خودرا که سر خط است بر میدارد به آخر حط میگذارد تا از فروش در امان بماند اینطوری سهم سهامداران کوچک را از چنگشان در می آورند این موضوع را باید به سمع نظر آن مسئولینی به فکر مردم وسهامدارن کوچک هستند برسد و مجلس ودیگر قوا پیگیر قضیه باشند تا عدالت بر قرار شود
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: